خلعتبری: هدفی جز کسب پیروزی مقابل سپاهان نداریم

۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷:۰۲
کد خبر: ۶۴۶۳۹۶
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
بازیکن تیم فوتبال شهر خودرو گفت: با تمام تمرکز فقط به بازی سپاهان فکر می‌کنیم تا هر ۳ امتیاز بازی را در اصفهان بدست بیاوریم.

- طبق اعلام سایت رسمی باشگاه شهرخودرو، محمدرضا خلعتبری که برابر تیم استقلال موفق به گلزنی شده بود، اظهار داشت: به قول فرهاد حمیداوی مدیرعامل باشگاه شهر خودرو، اتفاقاتی در بازی با استقلال افتاد که از دست ما کاری برنمی‌آمد جز بازی زیبا و خلق گل و موقعیت‌های گل زیاد که انصافا بازیکنان شهرخودرو با تمام وجود بازی کردند و پا پس نگذاشتند. کمترین حق ما مقابل استقلال سه امتیاز بود.

وی با اشاره به اتفاقات داوری این بازی متذکر شد: پخش کارشناسی صحنه‌های بازی در برنامه‌های مختلف نشان داد که چه حقی از ما ضایع شد، اما باید همین جا بگویم که مقصر آن اتفاقات وحید کاظمی، داور مسابقه نبود بلکه کمک داور وی بود که در هر دو صحنه بحث برانگیز بازی تصمیمات اشتباه گرفت و متعاقباً داور وسط را هم به اشتباه انداخت.

وینگر شهرخودرو تاکید کرد: هر چه بود اتفاقات این بازی تمام شد و بازیکنان ما پس از بازگشت به تمرینات با تمام تمرکز فقط به بازی سپاهان فکر می‌کنند تا با هدایت کادر فنی یک بازی زیبا توام با هر سه امتیاز بازی را در اصفهان به نمایش دربیاوریم.

خلعتبری با رد شایعه محرومیتش برای بازی با سپاهان گفت: از فدراسیون استعلام گرفتیم و مشکلی از این بابت ندارم. به امید خدا به همراه سایر نفرات با تمام وجود در خدمت تیم خواهم بود.

وی با اشاره به شرایط سپاهان یادآور شد: سپاهان یک تیم بزرگ است که ناکامی آن‌ها در سه بازی اخیر نباید ما را فریب بدهد. سپاهان همیشه قدرتمند است و بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود. اما شهرخودرو هم انگیزه‌هایی بالایی دارد و قطعا برای کسب سه امتیاز به اصفهان خواهد رفت.

بازیکن گلزن شهرخودرو با اشاره به شانس تیمش برای کسب مجدد سهمیه آسیا عنوان کرد: همه چیز دست خود ماست. ما هر شش امتیاز باقیمانده را می‌خواهیم، اما پله پله جلو می‌رویم و اکنون هدفی جز کسب پیروزی در اصفهان و بدست آوردن هر سه امتیاز بازی با سپاهان نداریم. این امتیازات با توجه به تقابل رقیبان ما در هفته آخر به شدت مورد نیاز است.

خلعتبری در پایان خاطرنشان ساخت: شرایط روحی و روانی تیم ما با تلاش سهراب بختیاری‌زاده و دستیاران ایشان بسیار خوب است، تمرینات بسیار خوبی را پشت‌سر گذاشته‌ایم و فقط دعای هواداران مشهدی را می‌خواهیم تا روسفیدشان کنیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha