پرداخت مطالبات کارگران ۸ شرکت در منطقه ویژه پارس جنوبی با ورود دستگاه قضایی

۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۷:۱۸
کد خبر: ۶۴۶۰۸۴
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رییس کل دادگستری استان بوشهر از تحقق پرداخت مطالبات کارگران  ۸ شرکت در منطقه ویژه پارس جنوبی با ورود دستگاه قضایی خبر داد.

پرداخت مطالبات کارگران  ۸ شرکت در منطقه ویژه پارس جنوبی  با ورود دستگاه قضایی«علی جمادی» رییس کل دادگستری استان بوشهر در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به اینکه ۸ شرکت در مرحله بحرانی و مشکلات قرار گرفته بودند، گفت: با ورود دادستانی شهرستان عسلویه  مشکلات بوجود آمده مرتفع و حقوق کارگران به طور کامل پرداخت شد و کارگران که تعداد آن‌ها بیش از ۳ هزار و ۸۰۰ نفر بود به روال کار عادی خود برگشتند.

وی تصریح کرد: حمایت قضایی و اجرای عدالت در راستای جهش تولید  و حفظ  رونق حوزه‌های کار و صنعت و تولید ملی و مطالبات جامعه کارگری در دستور کار دستگاه قضایی استان قرار دارد.

جمادی ضمن تاکید اجرای دقیق قوانین و مقررات در حوزه صنعت و کار در این منطقه تصریح کرد: مسئولین اهتمام ویژه‌ای در جهت پیشگیری از مسایلی که موجب خلل در روند کار و تولید در این حوزه صنعت می‌شود داشته باشند.

جمادی افزود: نظارت بر اجرای بخش روابط کار و کارفرمایان و مقررات مدیریت کار و خدمات اشتغال می‌تواند به پیشگیری از مشکلات کمک کند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha