علیزاده: از ابتدا هدف ما صعود به لیگ برتر نبود/ سرمربی ما برای فصل بعد مشخص است

۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۵:۰۱
کد خبر: ۶۴۵۷۰۱
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
مدیر تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: از ابتدا هدف ما صعود به لیگ برتر نبود، ولی وقتی متوجه شدیم تیم‌مان پتانسیل قهرمانی دارد بیشتر تلاش کردیم و توانستیم قهرمان شویم.

علی علیزاده در گفت‌وگو با میزان، بعد از قهرمانی تیم فوتبال مس رفسنجان در لیگ آزادگان و صعود این تیم به لیگ برتر، اظهار داشت: فصل سختی را پشت سرگذاشتیم، ولی انرژی خوبی داریم چراکه در نهایت به قهرمانی رسیدیم. از ابتدا هدف ما صعود به لیگ برتر نبود، ولی وقتی متوجه شدیم تیم‌مان پتانسیل قهرمانی دارد، بیشتر تلاش کردیم و حالا با خوشحالی جشن قهرمانی می‌گیریم.

وی به برنامه‌های تیمشان در ابتدای فصل اشاره و تصریح کرد: محمد ربیعی، به عنوان سرمربی خیلی دیر به تیم ما اضافه شد. از این رو جمع کردن تیمی که او می‌خواست سخت بود. از همان ابتدا قصد داشتیم طی برنامه‌ای سه ساله مس رفسنجان را به لیگ برتر بیاوریم، ولی برنامه‌هایمان بهتر از آنچه می‌خواستیم پیش رفت و در همان سال اول به لیگ برتر صعود کردیم.

مدیر تیم فوتبال مس رفسنجان تصریح کرد: ما قسمت راحت راه را رفته‌ایم و حالا باید این تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم. حفظ این تیم در لیگ برتر بخش سخت کار ما است. تیم ما هفته قبل به لیگ برتر صعود کرده بود و این هفته قهرمانی تیممان مسجل شد. ما قهرمانی و صعود به لیگ برتر را با هم می‌خواستیم. در بازی پایانی لیگ هم با انگیزه بازی می‌کنیم و همچنان میل به برنده شدن داریم. کار ما فقط با پایان شدن مسابقات تمام می‌شود.

علیزاده از تمایل این باشگاه به ادامه همکاری با کادرفنی فعلی خبر داد و گفت: ما همچنان می‌خواهیم با ربیعی به کارمان ادامه دهیم و او در لیگ برتر هم مربی تیم ما است، مگر این که خودش نخواهد. برنامه‌ای به ما داده و به محض این که لیگ آزادگان تمام شود براساس خواسته او بازیکنان موردنظر را جذب می‌کنیم. چند بازیکن لیگ برتری در فهرست او هستند و در زمان مقرر با آنها نیز مذاکره می‌کنیم. تیم ما برای حضور در لیگ برتر به بازیکنانی که سابقه بازی در لیگ را داشته باشند نیاز دارد. واقعیت این است که باید تیم‌مان را تقویت کنیم. با این حال استخوان‌بندی تیم حفظ می‌شود و تغییر چندانی در بازیکنان فعلی ایجاد نخواهیم کرد.

علیزاده به هزینه‌های هنگفت حضور در لیگ برتر اشاره و خاطرنشان کرد: مدیرعامل صنایع مس ایران به ما اطمینان داد در لیگ برتر نیز از این تیم حمایت می‌کند. ما روی قول او حساب کردیم. حتی بودجه فصل بعد تیم ما مشخص شده است. فکر نمی‌کنم از این بابت مشکلی وجود داشته باشد. اگر غیر از این بود به ما قول نمی‌دادند. صنایع مس در فصلی که گذشت همواره کمک حال تیم ما بود و مطمئن هستم از این پس هم از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha