آخرین وضعیت تخصیص طرح ترافیک به خبرنگاران + جزییات

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴:۳۹
کد خبر: ۶۴۱۲۳۷
تاکنون پیامک تأیید مدارک طرح ترافیک ۱۳۹۹ برای یک هزار و ۳۰۰ خبرنگار ارسال شده و امسال حدود دو هزار و ۵۰ نفر از خبرنگاران طرح ترافیک دریافت می‌کنند.

- بنا به اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری تهران، عمار سعیدیان‌فر، مدیر ساماندهی محدوده و طرح‌های ترافیکی پایتخت درباره وضعیت تأیید یا عدم تأیید مدارک خبرنگاران برای دریافت طرح ترافیک ۱۳۹۹ یا کارت بلیت یک‌ساله، توضیح داد: تاکنون برای هزار و ۳۰۰ نفر پیامک طرح ترافیک ارسال شده است تا بدهی عوارض طرح ترافیک و سالیانه خود را پرداخت کنند.

او در ادامه افزود: خبرنگارانی که مدارک‌شان در سایت «تهران من» تأیید شده و معرفی نامه نیز داشته‌اند، پیامک طرح ترافیک ۱۳۹۹ را دریافت کرده‌اند.

به گفته سعیدیان‌فر؛ خبرنگارانی که پیامک تأیید مدارک طرح ترافیک را دریافت کرده‌اند باید حساب کاربری خود را به مبلغ ۱۴۰ هزار تومان شارژ کنند.

او با تأکید بر اینکه همچنان ارسال پیامک به خبرنگاران ادامه دارد، اعلام کرد: حدود دو هزار و ۵۰ نفر از خبرنگاران طرح ترافیک ۱۳۹۹ و حدود دو هزار و ۶۰۰ نفر نیز کارت بلیت یک‌ساله دریافت خواهند کرد.

مدیر ساماندهی محدوده و طرح‌های ترافیکی پایتخت در پایان بیان کرد: تعداد سهمیه امسال نسبت به سال گذشته هیچ تغییری نکرده بلکه تعداد ثبت‌نام خبرنگاران کاهش یافته است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *