کاندیداهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات تعیین شدند

۳۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۷:۴۸
کد خبر: ۶۳۹۶۷۳
دسته بندی‌: سیاست ، مجلس و دولت
در جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، کاندیداهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات مشخص شدند؛ مهرداد بذرپاش و لطف‌الله فروزنده به عنوان کاندیداهای ریاست دیوان محاسبات و غلامرضا اسداللهی و علی کامیار به عنوان کاندیدا‌های نهایی دادستانی دیوان محاسبات تعیین و به صحن علنی مجلس معرفی شدند.

/// - جبار کوچکی‌نژاد در گفت‌وگو با میزان گفت: پیرو جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس برای انتخاب کاندیداهای ریاست دیوان محاسبات به ترتیب مهرداد بذرپاش و لطف الله فروزنده به عنوان کاندیداهای ریاست دیوان محاسبات به صحن مجلس معرفی شدند.

همچنین جبار کوچکی نژاد در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به انتخاب کاندیدای دادستانی دیوان محاسبات در جلسه عصر امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: در نتیجه رای‌گیری صورت گرفته آقای اسدالهی با ۱۳ رای و آقایان کامیار و نجفی هر کدام ۱۲ رای را کسب کردند.

وی افزود: در ادامه بین آقایان نجفی و کامیار قرعه کشی صورت گرفت و نهایتا آقای کامیار برنده شد. بنابراین غلامرضا اسداللهی و علی کامیار به عنوان کاندیدا‌های نهایی دادستانی دیوان محاسبات تعیین و به صحن علنی مجلس شورای اسلامی معرفی شدند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *