توقیف بيش از 27 هزار ليتر سوخت قاچاق در «ايرانشهر»

۱۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۳:۵۲:۰۱
کد خبر: ۶۳۹۶۶
دسته بندی‌: جامعه ، عمومی
خبرگزاری میزان: فرمانده انتظامي شهرستان ايرانشهر استان سيستان و بلوچستان از کشف بيش از 27 هزار ليتر سوخت قاچاق از نوع گازوئيل در اين شهرستان خبر داد.
به گزارش گروه اجتماعی ، سرهنگ دوست‌علي جليليان با اعلام اين خبر گفت: ماموران انتظامي شهرستان ايرانشهر در راستاي مبارزه با قاچاق سوخت و جلوگيري از هدر رفت سرمايه هاي ملي، حين کنترل خودروهاي عبوري و گشت زني در محورهاي مواصلاتي و نقاط آلوده شهرستان، خودروهاي مشکوک اعم از سواري و کاميون را متوقف و مورد بازرسي قرار دادند.
وي افزود: با بررسي هاي دقيق انجام شده از 11 خودروي توقيفي در نقاط مختلف 27 هزار و 750 ليتر سوخت قاچاق از نوع گازوئيل کشف شد.

سرهنگ جليليان با اشاره به اينکه محموله ها کشف شده فاقد هرگونه مجوز قانوني بوده، خاطر نشان کرد: خودروهاي توقيفي به همراه رانندگان خودروها پس از تشکيل پرونده به مقام قضائي معرفي شدند.

اين مقام مسئول انتظامی در بيان ديگر عملکردهاي شاخص يک هفته گذشته که با اجراي طرح هاي پليسي همراه بود خاطرنشان کرد: با اجراي موفقيت آميز طرح هاي پليسي در راستاي ارتقاي سطح امنيت اجتماعي در جامعه تعداد 358 تن از اتباع بيگانه غيرمجاز در مخفيگاهشان و 21 سارق در سطح شهرستان دستگير شدند و تعداد 54 خودرو و 77 دستگاه موتورسيکلت متخلف نيز توقيف و با آن ها برخورد قانوني شد.

فرمانده انتظامي شهرستان ايرانشهر در پايان برخورد نيروي انتظامي با قاچاقچيان کالا و سرمايه هاي ملي را محکم و قاطع خواند و از عموم شهروندان خواست هرگونه موارد مشکوک و امنيتي در اين زمينه را از طريق تماس تلفني 110 به پليس اطلاع دهند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *