توقیف ۶۰ خودروی متخلف در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در یاسوج

۲۹ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۶:۲۶
کد خبر: ۶۳۸۶۳۲
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
معاون دادستان عمومی و انقلاب یاسوج گفت: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در مدت 72 ساعت گذشته 60 خودروی متخلف توقیف شدند.

- اسماعیل مسعودی کوشک گفت: درراستای طرح ارتقائ امنیت اجتماعی، تیم های متعددی از سوی ناجا تشکیل و با همکاری و همراهی دستگاه قضایی نسبت به توقیف 60 خودروها اقدام شد.

وی از برخورد با مخلان نظم، امنیت و آسایش شهروندان و برخورد قانونی قاطع با این افراد خبر داد و  اظهار کرد: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی، یکی از مباحثی که از سوی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی مورد بررسی قرار گرفته و عملیاتی شده ، بحث خودروهای فاقد پلاک، پلاک مخدوش و همچنین خودروهایی است که شبانه از طریق حرکات نامتعارف و ایجاد آلودگی صوتی و همچنین از طریق انجام رفتارهای نابهنجار موجب اختلال در نظم عمومی و سلب آرامش شهروندان می شوند، خواهد بود.

مسعودی کِوِشک ادامه داد: این طرح 72 ساعت است که شروع شده و تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت تا زمانی که ما شاهد این موارد در سطح شهر نباشیم و در همین مدت بیش از 60 دستگاه خودروی  متخلف که جرائمی داشتند توقیف، و به پارکینگ منتقل شده اند.

وی با بیان این که در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی ،کوچکترین مسامحه و اغماضی در برخورد با این افراد صورت نخواهد گرفت ، تأکید کرد:  مطالبه عموم مردم و شهروندان، برخورد قاطع و قانونی با این افراد است.

این مقام قضایی در یاسوج گفت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:
کشف ۱۷۰ داروی غیرمجاز از عطاری‌های متخلف در یاسوج

 

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *