نوبت‌دهی آنلاین اجرای احکام مدنی در شورای حل اختلاف گرگان

۲۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲:۳۰
کد خبر: ۶۳۸۲۲۸
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رییس شورای حل اختلاف گلستان از راه اندازی نوبت‌دهی آنلاین اجرای احکام مدنی در شورای حل اختلاف گرگان خبر داد و گفت: به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی؛ سامانه نوبت دهی اینترنتی اجرای احکام مدنی شورای حل اختلاف گرگان راه اندازی شد.

نوبت‌دهی آنلاین اجرای احکام مدنی در شورای حل اختلاف گرگان - رییس شورای حل اختلاف گلستان با بیان اینکه سامانه نوبت دهی اینترنتی اجرای احکام مدنی شورای حل اختلاف گرگان راه اندازی شد، گفت: با راه اندازی این سامانه از این پس افراد پیش از حضور در شعب اجرای احکام، اینترنتی نوبت می‌گیرند و در ساعت تعیین شده برای رسیدگی به پرونده‌های شان مراجعه می‌کنند.

احمد جعفری با تاکید بر این که به افرادی که بدون نوبت به اجرای احکام مدنی مراجعه کنند خدمات ارائه نخواهد شد افزود: این سامانه برای حفظ سلامت مردم و کارکنان راه اندازی شده است.

وی افزود: همکاران اجرای احکام هم، چون مشخصات مراجعان روز بعد را در اختیار دارند، پرونده هر فرد را از قبل آماده و مطالعه می‌کنند تا در کوتاه‌ترین زمان، پاسخگوی مردم باشند و معطلی آنان در و شعبه به حداقل برسد.

جعفری افزود: افراد برای نوبت گرفتن به سامانه الکترونیکی نوبت دهی اجرای احکام مدنی شورا‌های حل اختلاف گرگان به نشانی www.shoragls.ir یا shorags.eadl.ir مراجعه کنند.

وی گفت: پس از گرگان در بقیه شهر‌های استان هم امکان استفاده از این سامانه فراهم خواهد شد.

مومنی رییس شورای حل اختلاف گرگان هم با اشاره این که پارسال ۲۶ هزار پرونده در واحد اجرای احکام گرگان رسیدگی و مختومه شد گفت: پاسخگویی به تعداد زیاد مراجعان در راهرو‌های شلوغ اجرای احکام با وجود بیماری کرونا کار را برای همکاران ما و مردم دشوار کرده بود، اما راه اندازی این سیستم راهگشاست.

یوسف مومنی افزود: در این سامانه هر ۱۲ دقیقه به یک نفر نوبت داده می‌شود.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha