جزئیات جلسه بررسی حادثه نطنز در کمیسیون امنیت ملی مجلس با حضور وزیر اطلاعات

17:49 - 17 تير 1399
کد خبر: ۶۳۵۶۲۸
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
سخنگوی کمیسیون «امنیت ملی و سیاست خارجی» مجلس با اشاره به جلسه عصر امروز این کمیسیون با وزیر اطلاعات پیرو بررسی حادثه نطنز، گفت: براساس گزارش مدعوین در این جلسه، تاکنون نتایجی قابل توجهی درباره حادثه نطنز حاصل شده و بررسی دقیق‌تر ابعاد مختلف این حادثه همچنان ادامه دارد.

روایت عمویی از جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با وزیر اطلاعات درباره حادثه نطنزابوالفضل عمویی در گفت‌و‌گو با میزان، با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون «امنیت ملی و سیاست خارجی»  پیرو  بررسی حادثه نطنز، گفت: این کمیسیون در ادامه جلسات خود و برای بررسی حادثه نطنز، عصر امروز جلسه‌ای با حضور وزیر اطلاعات و معاونان مربوطه، مقامات ارشد فرماندهی پدافند هوایی ارتش و مقامات ارشد نیروی انتظامی برگزار کرد.

وی بیان داشت: در این جلسه، مقامات مربوطه با ارائه گزارشی از حوزه مسؤلیت خود، به تشریح ابعاد امنیتی حادثه نطنز پرداختند و ضمن استماع نظرات اعضای کمیسیون، به سوالات آن‌ها پاسخ دادند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: براساس گزارش مدعوین جلسه، تاکنون نتایجی قابل توجهی در این باره حاصل شده و بررسی دقیق‌تر ابعاد مختلف موضوع انفجار نطنز، ادامه دارد. با پایان بررسی دقیق و فنی موضوع، نتایج قطعی از طریق دستگاه‌های ذیربط به اطلاع مردم عزیز کشورمان هم خواهد رسید.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *