بررسی ۴۸ درخواست قضایی در ملاقات مردمی رییس کل دادگستری خراسان شمالی

۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴:۲۴
کد خبر: ۶۳۵۵۱۷
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
۴۸ مراجعه کننده با رییس کل دادگستری استان خراسان شمالی ملاقات کردند و درخواست‌ها و مطالبات خود را با وی در میان گذاشتند که حسب مورد دستور رسیدگی‌های لازم و پیگیری موضوعات مطروحه از سوی عالی‌ترین مقام قضایی استان صادر شد.

بررسی ۴۸ درخواست قضایی در ملاقات مردمی رییس کل دادگستری خراسان شمالی - ۴۸ مراجعه کننده با رییس کل دادگستری استان خراسان شمالی ملاقات کردند و درخواست‌ها و مطالبات خود را با وی در میان گذاشتند که حسب مورد دستور رسیدگی‌های لازم و پیگیری موضوعات مطروحه از سوی عالی‌ترین مقام قضایی استان صادر شد.

در جریان این دیدار ۴۹ نفر ضمن گفتگوی چهره به چهره و مستقیم با حجت الاسلام و المسلمین جعفری درخواست‌ها و مطالبات خود را با وی در میان گذاشتند که در ادامه حسب مورد دستور رسیدگی‌های لازم و پیگیری موضوعات مطروحه از سوی عالی ترین مقام قضایی استان صادر شد.

درخواست اعمال ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری و امور مربوط به زندانیان و خانواده‌های آنان و طرح مسائل مرتبط با فرایند دادرسی و روند رسیدگی‌های قضایی از مهمترین محور‌های مورد طرح در این دیدار به شمار می‌رفت.
 
گفتنی است متقاضیان می توانند از طریق نشانی اینترنتی دادگستری کل استان خراسان شمالی به آدرس https://dadgostari-kl.eadl.ir/ و رجوع به سامانه الکترونیک نوبت دهی و یا با مراجعه حضوری در همان روز نسبت به اخذ نوبت و انجام ملاقات چهره به چهره با عالی ترین مقام قضایی استان اقدام نمایند.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha