شکوری: استقلال بزرگتر ندارد/ وریا حجب و حیا دارد

۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸:۵۵
کد خبر: ۶۳۲۵۳۷
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
مدافع سابق استقلال گفت: استقلال به بازیکنی نیاز دارد که بتواند کنترل بازیکنان جوان را بر عهده بگیرد.

هادی شکوری در گفت‌وگو با میزان، در خصوص دیدار‌های استقلال از شروع دوباره لیگ اظهار داشت: فولاد مقابل استقلال از شرایط بهتری برخوردار بود. این تیم تمام بازیکنانش را در اختیار داشت. دقیقا برعکس استقلال که مصدومان زیادی داشت، فولاد ابزار لازم را داشت و توانست با بازی بهتر برنده بازی شود. سایپا هم چنین شرایطی را سپری کرد. 

وی ادامه داد: هر تیمی به یک بزرگ‌تر نیار دارد. با تمام احترامی که برای وریا غفوری قائل هستم، معتقدم این بازیکن به دلیل حجب و حیایی که دارد، نمی‌تواند به عنوان یک بزرگ‌تر در استقلال باشد. البته از نظر فنی، او یکی از بهترین مدافعان راست ایران است، اما واقعا استقلال به بازیکنی نیاز دارد که بتواند کنترل بازیکنان جوان را بر عهده بگیرد.

شکوری در خصوص عملکرد مجیدی عنوان کرد: فرهاد مربی جوانی است و اگر کنار زمین مسلط‌تر باشد در کیفیت بازیکنان هم تاثیر می‌گذارد. اما اگر غیر از این باشد بازیکنان احساسی هستند و از مربی تاثیر می‌گیرند. به نظرم نقش کمک‌های مجیدی در این مواقع خیلی مهم است آنها باید نیمکت و سرمربی تیم را کنترل کنند.

مدافع سابق استقلال درباره عملکرد خط دفاعی استقلال تصریح کرد: تیم‌هایی که در زمان تعطیلات بهترین عملکرد را داشتند و مرتب تمرینات خود را انجام دادند در مسابقات خود را نشان می‌دهند و تیمی در خطوط بازی موفق‌تر خواهد بود که در تعطیلات عملکرد خوبی داشتند. شما گل دوم استقلال را ببینید، وقتی بازیکن حریف در محوطه صاحب توپ می‌شود دفاع باید فاصله را با او کم کند و اجازه شوت و پاس ندهد اما دیدیم بازیکنان فولاد راحت یک دو کردند و شوت زدند و دروازه استقلال باز شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *