بازدید معاون وزیر ورزش از فدراسیون تنیس روی میز

۰۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴:۲۷
کد خبر: ۶۳۰۹۷۲
دسته بندی‌: ورزشی ، سایر حوزه ها
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در محل فدارسیون تنیس روی میز حضور یافت.

- طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، شب گذشته مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای و ایرج رحمانی مدیر کل هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان با حضور در فدراسیون تنیس روی میز با مسئولین فدراسیون دیدار و گفت‌وگو کردند.

مهرداد علیقارداشی رییس، داوود محمدی عضو هیئت رییسه، بهنام جبیب‌زاده نایب رییس و پیمان حسنی دبیر فدراسیون در این دیدار حضور داشتند و در خصوص مسائل تنیس روی میز کشور بحث و گفت‌وگو کردند.

علی‌نژاد در این نشست ضمن تایید عملکرد فدراسیون تنیس روی میز گفت: تنیس روی میز طی چند سال اخیر پیشرفت‌های قابل توجهی داشته و عملکرد این فدراسیون مورد تایید وزارت ورزش و جوانان است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در ادامه اظهار داشت: کسب مدال در مسابقات مهمی همچون بازی‌های آسیایی در تنیس روی میز و عملکرد خوب بین‌المللی از کار‌های بزرگ فدراسیون تنیس روی میز محسوب می‌شود. امیدواریم باتوجه به مدیریت خوبی که این فدراسیون دارد شاهد موفقیت‌های بیشتری در تنیس روی میز باشیم.

مهرداد علیقارداشی رییس فدراسیون تنیس روی میز در این نشست ضمن تشکر و قدردانی از حمایت‌های مدیران وزارت ورزش و جوانان، توضیحاتی در خصوص امور جاری فدراسیون و اقدامات انجام شده در کشور ارائه داد.

رییس فدراسیون تنیس روی میز در ادامه گفت: تنیس روی میز با حمایت‌های هیئت رییسه و همدلی خانواده تنیس روی میز خصوصا روسای هیئت‌های استانی موفقیت‌های زیادی را به دست آورد که با برنامه‌ریزی فدراسیون تنیس روی میز تلاش می‌کنیم در آینده نیز موفقیت‌های جدیدی برای کشورمان رقم بخورد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *