پادگان ها در مقابل کرونا امن ترین نقاط شهر هستند

۰۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰:۰۲
کد خبر: ۶۳۰۷۴۴
رییس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت:درشرایط کنونی که جامعه با مسئله شیوع ویروس کرونا مواجه است، رعایت مسائل بهداشتی در مقر یگان‌های آموزشی حائز اهمیت است و مراکزآموزشی و پادگان‌ها از امن‌ترین مناطق و نقاط شهر است.

- سردار تقی مهری در مراسم بدرقه مشمولان اعزامی تیرماه سال جاری، ضمن درود و سلام به ارواح پاک و مطهر شهدا و آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت برای فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) اظهارکرد:خدمت سربازی در کشور ما مقوله‌ای قانونی و ارزشی است.

وی با اشاره به فرمایشات فرمانده معظم کل قوا که فرمودند:" خدمت وظیفه عمومی خدمت واقعا مقدسی است که در زمان جنگ و صلح در صف اول نیاز‌های کشور قراردارد"، اشاره کرد و گفت: خدمت مقدس سربازی در کشور ما علاوه بر اینکه رعایت مسئله قانون است، مقوله‌ای ارزشی است و خدمت در این لباس مقدس مثل قرآن خواندن و جهاد فی سبیل الله است.

سردارمهری با بیان اینکه سلامت سربازان ازاهمیت ویژه‌ای برخوردار است، اذعان داشت: درشرایط کنونی که جامعه با مسئله شیوع ویروس کرونا مواجه است، رعایت مسائل بهداشتی در مقر یگان‌های آموزشی حائز اهمیت است و مراکزآموزشی و پادگان‌ها از امن‌ترین مناطق و نقاط شهر است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه وجود سربازان برای نظام برکت است، تصریح کرد: سربازان ما درحفظ امنیت و آرامش کشور بسیارتاثیرگذارند، یکی از مزایای این دوران نظم پذیری، قانونمندی و افزایش حس تعلق به سرزمین عزیزمان ایران است و امیدواریم مهارت‌های زندگی دسته جمعی شما عزیزان نیز ارتقاء یابد.

وی گفت:امنیت برای همه ملت‌ها از اهمیت فوق العاده‌ای برخورداراست و ظرف هرکار اقتصادی، اجتماعی و. "امنیت" است و نقش سربازان در نیرو‌های مسلح بی بدلیل است وحداقل نیمی از نقش دفاعی-امنیتی نیرو‌های مسلح از بدوانقلاب توسط سربازان تامین شده است.

این مقام ارشد انتظامی اظهار کرد: در سال‌های گذشته اقدامات مهمی درخصوص ارتقاء مهارت سربازان از سوی نیرو‌های مسلح و با مشارکت سازمان‌ها انجام شده که توصیه می‌شود سربازان از این فرصت‌ها استفاده کنند، سربازانی که در دوره‌های مهارت آموزی شرکت کنند، پس از قبولی در آزمون‌های مربوطه، گواهینامه‌ای از سوی سازمان فنی و حرفه‌ای برای آنان صادر می‌شود که اعتبار بین المللی دارد، همچنین برای این دسته از عزیزان بعد از اتمام خدمت سربازی، تسهیلات شغلی و بانکی در نظر گرفته شده است. 

انتهای پیام/ 


برچسب ها: سربازی ناجا

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *