فراخوان مشمولان سرباز معلم

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵:۰۱
کد خبر: ۶۲۹۲۵۹
معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: همه مشمولان طرح سرباز معلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیر سال ۹۹ دریافت کرده‌اند، باید در تاریخ تعیین شده خود را معرفی کنند.

-  سرهنگ نجف حمیدزاده اظهار کرد: در راستای تقویت نیروی انسانی آموزش و پرورش کشور و اجرای ماده۶۶ قانون خدمت وظیفه عمومی، با هماهنگی ستاد کل نیرو‌های مسلح تعداد کثیری از مشمولان به عنوان سرباز معلم در تیرماه ۱۳۹۹ برای طی دوره آموزش رزم مقدماتی به مراکز آموزش سپاه اعزام می‌شوند.

وی ادامه داد: همه مشمولان طرح سرباز معلم موظف هستند روز یکشنبه یکم تیر سال ۱۳۹۹ در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش اعلام شده، حضور یابند.

سرهنگ حمیدزاده با بیان اینکه مدت خدمت مشمولان طرح سرباز معلم ۲۴ ماه است، افزود: این دسته از مشمولان دوره آموزش رزم مقدماتی را به مدت یک ماه در مراکز آموزش سپاه پاسداران سپری و بلافاصله پس از اتمام دوره آموزشی در وزارت آموزش و پرورش به کارگیری می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: این دسته از مشمولان برای دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو‌های مسلح می‌توانند به نزدیک‌ترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰ مراجعه و پس از دریافت برگ مذکور، براساس اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی تصریح کرد: مشمولانی که امریه سرباز معلم برای آنان صادر نشده، می‌بایست برای پیگیری درخواست خود به آموزش و پرورش استان محل سکونت مراجعه کنند.

انتهای پیام/ 


برچسب ها: سربازی ناجا

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *