سومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات متهمان شرکت ساینا شیمی بهشت برگزار شد

۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵:۱۴
کد خبر: ۶۲۷۳۷۹
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
سومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات متهمان شرکت ساینا شیمی بهشت در دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی با حضور متهمان، وکلا، و ریاست قاضی قاسمی برگزار شد.

سومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات متهمان شرکت ساینا شیمی بهشت برگزار شد- سومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات متهمان شرکت ساینا شیمی بهشت در دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی با حضور متهمان، وکلا، و ریاست قاضی قاسمی برگزار شد.

در ادامه نامداری وکیل متهم مهدی آفرین از موکل خود در موارد اتهامی مشارکت در قاچاق باندی سازمان یافته سوخت و حامل‌های انرژی یارانه‌ای، مشارکت در اخلال در نظام اقتصادی کشور در توزیع مایحتاج عمومی به طور عمده و کلان از طریق قاچاق سوخت و مشارکت در اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق سوء استفاده عمده از فروش غیر مجاز مواد اولیه در بازار آزاد، دفاع کرد.

در ادامه جلسه متهم علی اکبر رضوانی، توضیحاتی را در خصوص نقش آقای مهدی آفرین از دیگر متهمان پرونده در شرکت ساینا شیمی بهشت ارائه کرد.

حسینی وکیل متهمان محمدی آزاد، تقوی، نیکوحرف ماهر، رضوانی، حق وردی، شیری، استکی و شرکت پویش شایان شیمی دفاعیات خود را از متهمان ایراد کرد.

پس از تنفس دادگاه، پیرنظر وکیل متهم محسن صفری از موکل خود دفاع کرد.

مشارکت در قاچاق باندی سازمان یافته سوخت و حامل‌های انرژی یارانه‌ای، مشارکت در اخلال در نظام اقتصادی کشور در امر توزیع مایحتاج عمومی به طور عمده و کلان از طریق قاچاق سوخت و مشارکت در اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق سوء استفاده عمده از فروش غیر مجاز مواد اولیه در بازار آزاد از اتهامات محسن صفری بود.

در ادامه جلسه اسلامی وکیل متهم حمید رضوانی با قرار گرفتن در جایگاه از موکل خود در موارد اتهامی تمرد از مامور نیروی انتظامی، مساعدت در خلاصی دادن متهم از محاکمه و محکومیت از طریق مخفی کردن و خارج کردن اسناد از شرکت به دفاع پرداخت.

جلسه با اظهارات متهم الهه شاهواروقی در خصوص اتهام خیانت در امانت ادامه یافت و پس از آن اسلامی وکیل وی نیز دفاعیات خود را از متهم به سمع و نظر دادگاه رساند.

دادگاه با اظهارات وکیل شرکت ساینا شیمی بهشت ادامه یافت و وی از اعضای هیئت مدیره در قبال موارد اتهامی دفاع  کرد.

در پایان قاضی قاسمی رئیس دادگاه ختم جلسه را اعلام و ادامه رسیدگی را به جلسات بعدی موکول کرد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *