هشداری که مشمولان گروه پزشکی و پیراپزشکی باید جدی بگیرند

۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷:۱۳
کد خبر: ۶۲۴۱۸۸
رییس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام کرد: مشمولان گروه پزشکی و پیراپزشکی فارغ التحصیل سال ۹۸ که خود را معرفی نکرده‌اند، غایب محسوب شدند.

هشداری که مشمولان گروه پزشکی و پیراپزشکی فارغ‌التحصیل ۹۸ باید جدی بگیرند - بنا به اعلام گزارش سایت پلیس، سردار تقی مهری گفت: مشمولان گروه پزشکی و پیراپزشکی فارغ التحصیل سال ۹۸ که خود را معرفی نکرده‌اند، غایب محسوب شدند.

رییس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی تصریح کرد: برابر اطلاع رسانی‌های صورت گرفته کلیه مشمولان رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی که در سال ۹۸ فارغ التحصیل شده اند، با هدف تامین کادر پزشکی مراکز درمانی و مقابله با ویروس کرونا می‌بایست تا ۱۵ اردیبهشت نسبت به ثبت درخواست اعزام و تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام می‌کردند.

وی با تاکید براینکه مشمولان فارغ التحصیل گروه پزشکی و پیراپزشکی سال ۹۸ هرچه سریعتر وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند، گفت: مشمولانی که از تاریخ مذکور مدت غیبت اولیه آنان از یک روز تا ۳ ماه باشد، سه ماه اضافه خدمت و چنانچه مدت غیبت اولیه آنان بیشتر از سه ماه باشد به ۶ ماه اضافه خدمت تنبیه می‌شوند.

سردارمهری افزود: مشمولان رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی که در سال ۹۹ فارغ التحصیل شده اند، فعلا می‌توانند از مهلت معرفی یک ساله خود استفاده کنند و ضروری است قبل از اتمام مهلت مذکور برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام کنند، البته شرایط مذکور بستگی به وضعیت بهداشتی کشور داشته و در صورت نیاز به فراخوان و به کارگیری زودتر از موعد این دسته از مشمولان، مجدد اطلاع رسانی صورت می‌گیرد.

انتهای پیامارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *