مشمولان خدمت وظیفه عمومی مشکلی برای شرکت در کنکور ندارند

۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰:۰۲
کد خبر: ۶۲۱۵۶۳
رییس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: کلیه مشمولان فارغ التحصیل سال ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ می‌توانند در آزمون‌های سراسری سال ۱۳۹۹ شرکت کنند

- بنا به اعلام سایت پلیس، سردار تقی مهری گفت: کلیه مشمولانی که از مقطع دیپلم و بالاتر از مدارس یا دانشگاه‌ها در سال ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹فارغ التحصیل شده اند، می‌توانند در آزمون‌های سراسری سال ۱۳۹۹ شرکت کرده و در صورت پذیرفته شدن و دارا بودن شرایط لازم از مهر ماه در دانشگاه تحصیل کنند.
 
 
وی ادامه داد: این مشمولان در صورت پذیرفته شدن و دارا بودن شرایط قانونی ادامه تحصیل آنان بلامانع است.
 
سردار مهری بیان کرد: با توجه به اینکه آزمون‌های سراسری امسال با تعویق مواجه شده است، مشمولان و خانواده‌های آنان هیچ گونه دغدغه‌ای در این خصوص نداشته باشند، زیرا در صورت قبولی این عزیزان و پذیرفته شدن آنان در دانشگاه‌ها با احراز شرایط قانونی لازم، ادامه تحصیل آنان بلامانع است. این مشمولان حتی در صورت اعزام به خدمت نیز برابر ضوابط مجاز به ترخیص از خدمت وتحصیل می‌باشند.
 
وی گفت: سربازان وظیفه غیر غایب نیز که هم اکنون در حال خدمت هستند می‌توانند در آزمون‌های سراسری شرکت نموده و درصورت قبولی و احراز شرایط لازم برای ادامه تحصیل درمقاطع تحصیلی کارشناسی و بالاتر از خدمت ترخیص و در دانشگاه ثبت نام کنند.
 

برچسب ها: پلیس سربازی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *