آخرین جزئیات از فعالیت مراکز تعویض پلاک

۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸:۵۱
کد خبر: ۶۲۱۵۰۱
به گفته رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا، اجرای طرح زوج و فرد در این مراکز پایان یافته اما ساعت کاری تا ساعت ۱۷ ادامه دارد.

آخرین جزئیات از فعالیت مراکز تعویض پلاک-مراکز تعویض پلاک، پس از ۴۰ از ایام قرنطینه، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی باز شد. همچنین برای جلوگیری از تجمع بیش از حد افراد، خدمات این مراکز بر اساس پلاک انجام می‌شد.

سرهنگ علی محمدی در گفتگو با میزان گفت: برای رعایت هر چه بیشتر فاصله گذاری اجتماعی و جلوگیری از تجمع در مراکز تعویض پلاک، مقرر شد افراد بر اساس شماره پلاک زوج و فرد به این مراکز مراجعه کنند.

وی افزود: روز گذشته، با توجه به اینکه تجمع در مراکز کاهش یافت، طرح زوج و فرد لغو شد.

سرهنگ محمدی درباره ساعت کاری این مراکز اظهار کرد: مراکز تعویض پلاک تا ساعت ۱۷ هنوز به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به میزان مراجعین گفت: این مراکز به طور میانگین روزانه ۱۸ هزار مراجعه کننده دارند. همچنین آمار مراجعین نسبت به سال گذشته ۱۸ درصد افزایش یافته که با توجه به تعطیلی ۴۰ روزه، این افزایش آمار طبیعی است، اما در حال حاضر تعداد مراجعین به حالت عادی بازگشته است.


رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا گفت: در روز‌های اخیر برای پلیس محرز شد که عده‌ای دلال، با فروش نوبت صف خود در مراکز تعویض پلاک، باعث ایجاد صف‌های طولانی شده اند که پلیس به موقع با این سودجویان برخورد کرد و دیگر صفی بی مورد تشکیل نمی‌شود.


وی ادامه داد: از شهروندان درخواست می‌کنیم ضمن مدیریت زمان برای مراجعه به مراکز، از اوردن همراه با خود خودداری کنند. همچنین استفاده از دستکش، ماسک و خودکار شخصی الزامی است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *