۱۷ هکتار از تنگه‌ مهریان در یاسوج آزاد سازی شد

۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹:۵۶
کد خبر: ۶۱۸۲۸۵
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رییس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر برخورد با متخلفان و سودجویان اراضی و بستر رودخانه تنگه مهریان یاسوج گفت: صبح امروز عملیات آزاد سازی ۱۷ هکتار از حریم این رودخانه انجام شد.
حسن نگین تاجی در گفتگو با میزان اظهار داشت: آزاد سازی تنگه مهریان یاسوج از منطقه معروف به دو آب که شامل ۲ رودخانه تنگه کبوتری و رودخانه‌ای که از آب چشمه‌ی آب نهر سرچشمه می‌گیرد به طول تقریبی ۶ کیلومتر آغاز شد.

وی با اظهار اینکه دستگاه قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد برخورد با متجاوزان به بیت المال و انفال را حسب تأکیدات ریاست قوه قضائیه، وظیفه‌ی خود می‌داند، افزود: در راستای دستیابی به همین اهداف و برنامه تحول در دستگاه قضایی، ۳۲ ویلا و باغ و تالار پذیرایی که در حاشیه این رودخانه احداث شده بود آزاد شد.

           ۱۷ هکتار از تنگه‌ی مهریان در یاسوج آزاد سازی شد

رییس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با اشاره به اینکه مرحله اول اجرای این عملیات حد فاصل تنگه‌ی دو آب تا پل مهریان واقع در جاده یاسوج- اصفهان خواهد بود، اظهار کرد: قریب ۱۷ هکتار از تجاوزات صورت گرفته به رودخانه‌ی تنگه مهریان آزاد شد.

 نگین تاجی در پایان افزود: این آزاد سازی با دستور قضایی و در راستای تبصره ۴ ماده‌ی ۲ قانون توزیع آب و ماده ۹ لایحه رفع تجاوز به تأسیسات آب و برق انجام شده است.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *