«صحنه‌آرایی دل» به چاپ پنجم رسید

۲۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۰:۰۱
کد خبر: ۶۱۲۰۶۹
دسته بندی‌: فرهنگی ، عمومی
کتاب «صحنه‌آرایی دل» خودسازی و معنویت افراد و جامعه با حق‌تعالی را مورد بررسی قرار می‌دهد، این کتاب مشتمل بر بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در باب «دعا، استغفار و توبه» است.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی ، کتاب «صحنه‌آرایی دل» که مشتمل بر بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در باب «دعا، استغفار و توبه» است، در آستانه ماه مبارک رمضان و شرایط خاص بوجود آمده و ضرورت خلوت در خانه و در میان خانواده و تضرّع و مناجات به درگاه حق‌تعالی، در چاپ پنجم منتشر و در دسترس عموم قرار گرفت.

یکی از مسائل مهم در خودسازی و معنویت افراد و جامعه، ارتباط با حق‌تعالی است که صاحب و مالک همه چیز در عالم وجود و قادر به رفع هر گونه مشکلات و بلا‌ها و برآوردن حاجات و از همه مهم‌تر، آرامش و سکینه و رستن از هر خوف و نگرانی است.

«صحنه‌آرایی دل» به چاپ پنجم رسید
دعا و استغفار، رابطه بین خالق و مخلوق و راه اصلاح این رابطه و عاشقانه کردن آن است.

در این کتاب با تعریف دعا، توبه و استغفار و دستاورد‌های عظیم آن‌ها آشنا می‌شویم. شرایط استجابت دعا و پذیرش استغفار و توبه، مطرح می‌شود. دعا‌های مهمی که «ائمه اطهار (ع)» توسط آن‌ها با خداوند راز و نیاز می‌کردند از بخش‌های دیگر کتاب است.

این کتاب در ۲۴۰ صفحه و با قیمت ۲۰ هزار تومان توسط مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت منتشر و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *