اکبرپور: اختلاف فتح‌الله‌زاده و مجیدی نباید به رسانه‌ها کشیده می‌شد

۲۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱:۲۰
کد خبر: ۶۱۱۲۵۷
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: هم فتح‌الله‌زاده و هم مجیدی برای استقلال زیاد زحمت کشیده‌اند و اختلاف آنها باید در باشگاه حل می‌شد به جای اینکه کار به رسانه‌ها بکشد.

علیرضا اکبرپور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در خصوص پایان لیگ برتر یا ادامه دادن آن و شرایط استقلال اظهار داشت: تا پایان مسابقات ۹ بازی باقی مانده که معادل ۲۷ امتیاز می‌شود، به نظر من اگر بخواهند لیگ را ادامه ندهند و تیمی را قهرمان اعلام کنند حق تیم‌های دیگر ضایع خواهد شد، چون فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و امکان دارد در این ۹ بازی اتفاقات زیادی رخ دهد که سرنوشت لیگ را تغییر دهد.

وی ادامه داد: اگر قرار بر پایان مسابقات باشد نباید تیمی به عنوان قهرمان یا تیم‌هایی به عنوان سقوط کننده به لیگ یک اعلام شود، چون کسی نمی‌تواند آینده را پیش‌بینی کند و با قطعیت بگوید فلان تیم قهرمان است و فلان تیم به لیگ یک سقوط کرده است. به نظر من باید بهترین تصمیم را فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بگیرند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره مدیرعاملی سعادتمند در استقلال گفت: سعادتمند تجربه کافی در ورزش را دارد و در هیئت مدیره باشگاه حضور داشته است و با علم به اینکه تمام مشکلات را در استقلال می‌داند این سمت را قبول کرده است و کارنامه بسیار خوبی دارد و ما توقع داریم بعد از ۵ ماه بدون مدیرعامل بودن تیم، سعادتمند مشکلات تیم را که کم هم نیست حل کند.

اکبرپور درباره اختلاف فتح‌الله‌زاده و مجیدی هم تصریح کرد: هم فتح‌الله‌زاده و هم مجیدی برای استقلال زیاد زحمت کشیده‌اند، قطعا اختلافاتی وجود داشته است که بهتر بود در داخل باشگاه حل می‌شد تا اینکه در رسانه‌ها این مشکلات و اختلافات مطرح شود، تا جایی که من در جریان هستم فتح‌الله‌زاده حامی فرهاد بوده است و موفقیت او موفقیت استقلال خواهد بود. این اختلافات همیشه وجود داشته، ولی‌ای کاش به بیرون درز پیدا نمی‌کرد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha