رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

امیر «همایون حیدری» فرمانده پایگاه هوایی چابهار شد

15:15 - 29 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۷۴۳۴
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده نیروی هوایی ارتش با صدور حکمی، امیر همایون حیدری به را عنوان فرمانده پایگاه هوایی خلبانان شهید برادران دلحامد چابهار منصوب کرد.

امیر «همایون حیدری» فرمانده پایگاه هوایی چابهار شدبه گزارش گروه سیاسی به نقل از روابط عمومی ارتش، آیین تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید پایگاه هوایی خلبانان شهید برادران دلحامد با حضور امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش و جمعی از فرماندهان و مسئولان این نیرو برگزار و طی حکمی، امیر سرتیپ دوم خلبان همایون حیدری به فرماندهی پایگاه خلبانان شهید برادران دلحامد چابهار منصوب شد.

امیر سرتیپ نصیرزاده در این مراسم ضمن قدردانی از فعالیت‌های امیر سرتیپ دوم خلبان مسعود جعفری در دوران تصدی فرماندهی پایگاه هوایی خلبانان شهید برادران دلحامد گفت: فرماندهان پیشین این پایگاه جهت ارتقاء سطح کیفی مجموعه و پیشرفت این پایگاه در نقطه مرزی و محروم کشور اقدامات شایسته‌ای از خود نشان دادند، اما بحمدا... در طول ۴ سال فرماندهی امیر جعفری بخش عمده‌ای از آن مشکلات این یگان مرتفع شد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه امیر جعفری توانست رضایت صددرصدی مسئولان و فرماندهان ارتش را به خود جلب کند افزود: کسب این عناوین و افتخارات متعدد پایگاه هوایی خلبانان شهید برادران دلحامد در سطوح مختلف نیرو‌های مسلح در طول فرماندهی امیر جعفری حاکی از موفقیت وی در مسئولیت محوله است.

وی در ادامه با قدردانی از زحمات فرمانده سابق این یگان، فرماندهی پایگاه هوایی خلبانان شهید برادران دلحامد را به امیر سرتیپ دوم خلبان همایون حیدری تبریک گفته و برای این دو فرمانده آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است، پس از انجام مراسم تودیع و معارفه، مرکز امور قرآن، عترت و نماز و هتل یو پایگاه خلبانان شهید برادران دلحامد با حضور امیر سرتیپ نصیر زاده افتتاح شد.

بیشتر بخوانید:ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *