رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

زمان دقیق پخش سریال «پایتخت ۶»

10:35 - 29 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۷۳۳۴
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
تصویربرداری سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم در شیرگاه مازندران به پایان رسیده و تاکنون بیش از ۹۰ درصد از این سریال تصویر برداری شده است.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی ؛ قرار است از جمعه شب سریال «پایتخت ۶» هر شب ساعت ۲۲  و تکرار آن ساعت ۱۰ صبح و ۱۷ روز بعد پخش شود.

تصویربرداری سریال پایتخت در شیرگاه مازندران به پایان رسیده و تاکنون بیش از ۹۰ درصد از این سریال تصویر برداری شده است.

زمان دقیق پخش سریال «پایتخت ۶»
ادامه تصویر برداری این سریال قرار است در تهران انجام شود. فصل ششم مجموعه تلویزیونی پایتخت در ۱۵ قسمت برای پخش در نوروز ۹۹ از شبکه یک سیما ساخته می‌شود.

محسن تنابنده، ریما رامین‌فر، احمد مهران‌فر، مهران احمدی، هومن حاجی عبداللهی، بهرام افشاری، نسرین نصرتی، سارا و نیکا فرقانی، عطیه جاوید، سلمان خطی، ابوالفضل رجبی، غلامعلی رضایی بازیگران اصلی این سریال هستند.

بازیگران: محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهران فر، مهران احمدی، هومن حاجی عبدالهی، بهرام افشاری، نسرین نصرتی، نیکا فرقانی اصل، سارا فرقانی اصل، سلمان خطی، غلام علی رضایی، آتیه جاوید.

معرفی سریال‌های نوروزی سال ۹۹+خلاصه داستان و فهرست بازیگران/////////////////پنجشنبه
خلاصه داستان: سریال «پایتخت ۶» با فوت بابا پنجعلی آغاز می‌گردد و روح پنجعلی در سریال حضور دارد و اعضای بدن او اهدا می‌گردد. بهبود فریبا پس از سال‌ها به ایران باز می‌گردد، اما ماجرا‌هایی برایش پیش می‌آید که فهمیه را از شوهر سابقش دلسرد می‌کند.

بهتاش که در فصل ۵ بیکار و آس و پاس بود حالا دروازه بان تیم فوتبال نساجی مازندران شده است و سیاسی شدن نقی معمولی شخصیت اصلی قصه یکی از دیگر جذابیت‌های سریال برای مخاطبان است.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *