آزمون سخت مردم دنیا با ویروس کرونا

5:45 - 29 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۷۲۲۱
مردم جهان اکنون در یک آزمون بزرگ قرار دارند، آزمونی که می‌تواند در آینده دنیا تعیین کننده باشد.

آزمون سخت مردم دنیا با ویروس کرونابه گزارش گروه بین الملل ؛ ویروس کرونا با ماهیت جنگ بیولوژیکی خود، زمین را دچار بحران کرده است، تولید کنندگان این ویروس بیماری زا، خود نیز درگیر آن شده‌اند، اما همچنان خود را در پشت پرده پنهان کرده‌اند و از اتهاماتی که به آن‌ها وارد می‌شود، برائت می‌جویند.

اسناد و مدارک به اضافه نظرات کارشناسان بسیاری وجود دارد که آمریکا را متهم به دست داشتن در ساخت و انتشار ویروس کرونا می‌کند، اما مقامات رژیم آمریکا دیگران را متهم به ساخت این ویروس می‌کنند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، دولت چین را در این بحران مقصر می‌داند و نام «ویروس چینی»، بر آن گذاشته است.

چین نخستین کشوری بود که به ویروس کرونا مبتلا شد و در این بحران تاکنون بیشترین تلفات جانی و خسارات مالی را متحمل شده است.

هیچ دلیل منطقی نمی‌توان یافت که چین مردم خود را درگیر ویروس کرونا کرده باشد و همیشه در جنگ‌های بیولوژیک، یک کشور دیگر علیه دیگران از این روش بهره می‌برد.

اما در این میان آزمونی که مردم دنیا را در یک آزمایش سخت و دشوار قرار داده است، نوع رفتاری است که از آنها سر می‌زند.

در این آزمون هر اندازه که مردم دنیا و دولت‌های حاکم آنها در مقابله با بیماری کرونا تنها به فکر خود باشند و دیگران را فراموش کنند یا اهمیت ندهند، این ویروس تأثیر بیشتری بر کل زمین خواهد داشت.

اگر کشوری در این آزمون موفق به ساخت دارویی برای مهار بیماری کند شود و آن را در انحصار خود داشته باشد یا به دیگر نیازمندان ارائه ندهد، یک رفتار غیر انسانی از آن‌ها سر زده است.

حتی اگر داروی درمانی ویروس کرونا را برای مطامع اقتصادی خود به سختی و با قیمت بسیار بالا به مردم دیگر کشور‌ها بفروشد، باز هو رفتار آنها غیر اخلاق و غیر انسانی است.

 

بیشتر بخوانید:

 

بعید هم به نظر نمی‌رسد که که رژیم‌های غربی همچون آمریکا اکنون نیز واکسن و داروی بیماری ویروس کرونا را داشته باشند و از در دسترس قرار دادن این دارو امتناع می‌کنند.


کشتن انسان‌ها برای تفکر لیبرال سرمایه داری یک هدف است، در جایی جنگ نظامی و سخت به راه می‌اندازند و با فروش سلاح، منافع اقتصادی اقتصادی خود را تأمین می‌کنند وبرای آن‌ها هیچ اهمیتی ندارد که چه تعداد مردم بی‌گناه جان می‌بازند.

جنگ‌هایی که اکنون در سوریه، عراق، یمن و افغانستان وجود دارد، همه با دخالت‌های مستقیم رژیم‌های آمریکا، انگلیس و دیگر رژیم‌های همراه و همسو با نظام سلطه است.

حاکمیتی که در آمریکا مستقر است، تحت تأثیر تفکر یهودیت صهیونیستی قرار دارد، تفکری که خود را از دیگران برتر می‌پندارد و در حفظ قومیت یهودیت صهیونیستی از هیچ اقدامی ابایی ندارد.

با توجه به شرایطی که با گسترش ویروس کرونا در دنیا ایجاد شده، تصور غلطی خواهد بود که اگر رژیم آمریکا و رژیم صهیونیستی در اندیشه کمک به دیگران بر آیند بلکه آن‌ها از این اتفاق خرسندند چرا که می‌بینند کشور‌های مسلمان درگیر این ویروس شده‌اند و این ابتلا آنها را ضعیف خواهد کرد.

همین برداشتی که صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها از این همه گیری ویروس کرونا دارند، سره را از ناسره متمایز می کند و چهره پلید و خبیث آنها را برای افکار عمومی جهان آشکارتر می‌کند.

آزمونی که اکنون به واسطه بیماری ویروس کرونا در جهان دیده می‌شود، آزمون انسانیت و اخلاق است. آزمونی است که هم می‌تواند مردم دنیا را متحد کند و هم می‌تواند به نابودی آن منجر شود.

در این مسیر بحرانی باید هوشیارتر در صحنه رسانه‌ای عمل کرد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *