رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

پشت پرده استعفای معاون حقوقی باشگاه تراکتور

10:31 - 28 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۷۰۹۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
روز گذشته (سه‌شنبه) معاون حقوقی باشگاه تراکتور، از سمت خود استعفا داد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی ، روز گذشته (سه‌شنبه) خبری منتشر شد مبنی بر اینکه مصطفی کاراندیش معاون حقوقی باشگاه تراکتور، از سمت خود استعفا داده است. پس از این شایعه، کاراندیش در تماسی که با خبرنگار داشت، این خبر را تایید کرد.

پیگیری‌های خبرنگار میزان در این مورد نشان می‌دهد که گویا یک هفته‌ای می‌شود که کاراندیش از سمت خود استعفا داده و یکی از دلایل اصلی گرفتن این تصمیم از سوی معاون حقوقی تراکتور، فشاری بوده که روی او بابت پرونده ۲ بازیکن سابق این تیم به نام‌های لی هری اروین و آنتونی استوکس بوده است.

نکته جالب اینجاست که پرونده این ۲ بازیکن قبل از رفتن کاراندیش به باشگاه تراکتور مطرح بوده و، چون بحث مالی در آن وجود داشت و ۲ بازیکن خودشان از این باشگاه شکایت کرده بودند، دفاع کردن برای باشگاه تراکتور سخت بود. از طرفی با توجه به همین موضوعات، از ابتدا هم مشخص بود که استوکس و اروین به حق‌شان می‌رسند چراکه آن‌ها پولی دریافت نکرده بودند.

همچنین بعد از رای فیفا که علیه باشگاه تراکتور صادر شد، هجمه زیادی روی کاراندیش به وجود آمد و برخی معتقد بودند این شکست تقصیر او بوده است. به همین دلیل بود که معاون حقوقی باشگاه تراکتور ترجیح داد از سمت خود استعفا دهد و در چنین شرایطی باشگاه را ترک کند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *