رسیدگی به پرونده‌های توقیف اسناد وثیقه از سوی مراجع قضایی در ایام نوروز

9:51 - 28 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۷۰۷۳
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان خراسان شمالی، تامین آسایش شهروندان را اولویت اصلی ادارات ثبت اسناد و املاک در کشیک نوروزی عنوان کرد.

رسیدگی به پرونده‌های توقیف اسناد وثیقه از سوی مراجع قضایی در ایام نوروزبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، خیرخواه مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان خراسان شمالی از استقرار کشیک نوروزی در واحد‌های ثبت اسناد و املاک استان خبر داد و گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت پذیرفته توسط ثبت اسناد و املاک استان و با هدف ارائه خدمات مطلوب به ارباب رجوع، امسال نیز واحد‌های کشیک نوروزی مانند سال‌های گذشته در ایام نوروز در ادارات ثبت اسناد و املاک تابعه خراسان شمالی دایر خواهد بود.

خیرخواه با قدردانی از کارمندانی که در برنامه کشیک حضور خواهند داشت، افزود: اداره کل ثبت اسناد و املاک استان در نوروز به منظور توقیف اسنادی که در راستای تودیع وثیقه از سوی مرجع قضایی اعلام می‌شود کارکنان ذیصلاح خود را به‌ عنوان کشیک تعیین و به مرجع قضایی اعلام نموده است.

بیشتر بخوانید:

وی ابراز امیدواری کرد همکاران و مراجعین ضمن رعایت کلیه قوانین و مقررات جاری، کلیه دستورالعمل‌های بهداشتی در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا را به کار گرفته تا ضمن حفظ سلامتی مردم و پرسنل در کلیه واحد‌های ثبتی استان ارائه خدمات به مراجعین با وقفه مواجه نگردد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *