رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

عامری: در پلی‌آف شرایط بهتری پیدا خواهیم کرد/ درست نیست لیگ‌ برگزار نشود

0:01 - 28 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۶۹۹۳
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
سرپرست تیم شیمیدر گفت: با توجه به اینکه تا پایان فروردین‌ سال آینده هیچ رقابتی برگزار نخواهد شد، ما هم فعلا تمرینات‌مان را تا ۱۵ فروردین تعطیل کرده‌‌ایم.

هادی عامری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در خصوص شرایط تیم شیمیدر برای پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: با توجه به اینکه تا پایان فروردین‌ سال آینده هیچ رقابتی برگزار نخواهد شد ما هم فعلا تمرینات‌مان را تا ۱۵ فروردین تعطیل کرده‌‌ایم و منتظر این هستیم تا ببینیم فدراسیون‌ برای ادامه رقابت‌ها چه تصمیمی خواهد گرفت.

وی ادامه داد: خوشبختانه با توجه به برنامه‌ریزی مناسبی که در مرحله مقدماتی انجام داده بودیم اکنون‌ با اضافه شدن چند بازیکن خارجی و همچنین بازگشت بازیکنان مصدوم شرایط بهتری برای پلی‌آف پیدا خواهیم کرد و تنها به قهرمانی فکر می کنیم. هر زمانی که لیگ آغاز شود بازیکنان خارجی ما به ایران باز خواهند گشت.

سرپرست تیم شیمیدر در مورد اینکه آیا به هر دلیلی لیگ برگزار نشود، موافق این موضوع هستید تا طبق جدول مقدماتی قهرمان لیگ مشخص شود یا خیر ، تصریح کرد: خیر موافق این موضوع نیستیم زیرا یک سری تیم‌ها برای خودشان برنامه‌ریزی هایی انجام داده‌اند و درست نیست لیگ برگزار نشود. اتفاقا باید لیگ با تدابیر مسئولان انجام شود تا هم حق به حق‌دار برسد و هم قهرمان لیگ به صورت جوانمردانه و بازی رودررو مشخص شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *