امین انصاری به عنوان دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر ابقا شد

16:06 - 27 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۶۹۵۱
جلسه شورای عالی سازمان جوانان حقوق بشر ایران با انتخاب دبیرکل برگزار شد و در این جلسه با اجماع اعضا، امین انصاری برای یک دوره دیگر به عنوان دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران انتخاب شد.

امین انصاری به عنوان دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر ابقا شدبه گزارش گروه سیاسی ، جلسه شورای عالی سازمان جوانان حقوق بشر ایران با انتخاب دبیرکل برگزار شد و در این جلسه با اجماع اعضا، امین انصاری برای یک دوره دیگر به عنوان دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران انتخاب شد.

امین انصاری دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران گفت: در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه در مواجهه با آمریکا تهاجمی عمل کنید و نه انفعالی، این سازمان با هدف به چالش کشیدن حقوق بشر آمریکایی و گفتمان سازی دیدگاه‌های معظم له برنامه‌های خود را در سطح ملی و بین المللی ادامه خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

لازم به ذکر است سازمان جوانان حقوق بشر با همکاری دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری سلسله نشست‌های تخصصی و کنفرانس‌های بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری را طی دوسال اخیر در استان‌هایی از کشور برگزار کرده است. 


برچسب ها: مقام معظم رهبری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *