رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

خوردبین: حواس‌شان به پرسپولیس است، از خودشان غافل شده‌اند

15:11 - 27 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۶۹۲۷
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: واقعا از آقای زنوزی انتظار نمی‌رفت، چنین حرف‌هایی بزند در حالی که مالک تراکتورسازی است. رقبای پرسپولیس به قدری حواس‌شان به پرسپولیس است که از کار خودشان غافل هستند.

به گزارش گروه ورزشی ،محمود خوردبین در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: تعطیلی فوتبال اصلا خوشایند نیست و همه ما احساس می‌کنیم گمشده‌ای وجود دارد. به ویژه که پرسپولیس در آستانه یک قهرمانی دیگر بود. این مساله، انتظار را برای ما سخت‌تر هم می کند. امیدوارم این بیماری هر چه زودتر دست از سر مردم دنیا بردارد.

وی ادامه داد: هواداران پرسپولیس باید بدانند در هر حالتی باید پشتیبان تیم باشند. پرسپولیس به کمک و حمایت آنها در هر حالتی نیاز دارد. اگر این حمایت باشد پرسپولیس بالاخره راهی برای خروج از سختی‌ها پیدا می‌کند.

با سابقه‌ترین سرپرست تیم در فوتبال ایران، درباره مسائل اخیر مطرح شده علیه پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس تیم خیلی بزرگی است. این را فقط ما نمی‌گوییم. هر فردی در اولین برخورد با فوتبال ایران به این مساله اعتراف می‌کند. در برخورد با جامعه فوتبال آن را احساس می‌کند. تیم‌های بزرگ مثل آدم‌های بزرگ دردسرهای بیشتری هم دارند. این بزرگی بسیاری را وسوسه می‌کند تا در کنارش بزرگ شوند. اگر بتوانند  می‌خواهند جزئی از آن باشند و اگر نتوانند، همین می‌شود که می‌بینیم. سعی می‌کنند علیه آن موضع بگیرند.

او ادامه داد: هواداران خودشان را ناراحت نکنند. دلیل این حرف‌ها که می‌شنوند، بزرگی پرسپولیس است. البته من واقعا از آقای زنوزی انتظار نداشتم این طور برخورد کنند. بالاخره پای حداقل ۴۰ میلیون ایرانی در میان است. پرسپولیس که اصالتش را با حرف به دست نیاورده تا آن را با حرف از دست بدهد ولی درست نیست که این طور با احساسات میلیون‌ها ایرانی بازی شود.

خوردبین درباره توهین به اسم پرسپولیس گفت: در مورد بحث اسم پرسپولیس که حرف‌ها زده شده است. به هر حال گیرایی و زیبایی و شکوه این اسم برای دیگران خوشایند نیست ولی وقتی می‌گویند برای قهرمانی‌ها کمک شده است، خب نشان بدهند، کجا کمک شد؟ ما هم نشان می‌دهیم کجا به آنها کمک شد. واقعا به پرسپولیس چه کمکی شده است؟ پولی به این باشگاه داده‌اند؟ برانکو هم که رفت، باز هم خودشان نتوانستند نتیجه بگیرند. بگویند کجا و چه حمایتی از ما شده است تا ما هم حمایت از آنها را بگوییم، ببینیم چند چند هستیم. همین طور روی هوا که نمی‌شود حرف زد و ادعا کرد.

خوردبین اضافه کرد: اگر به داوری باشد در تمام این سال‌ها که ما ضرر کردیم. به احکام انضباطی باشد، آنها بیشتر بهره برده‌اند و مورد توجه خاصه بودند. دیگر بدتر از این هم مگر داریم که حتی بازیکنان تحت قرارداد ما و دیگر باشگاه‌ها را بدون اجازه خود ما به بهانه سربازی گرفتند و مفت و مجانی به آنها دادند؟ الان هم این پولی که در آنجا خرج می‌شود بالاخره پول همین مملکت است. نوش جانشان ولی حمایت از پرسپولیس کجای این ماجراها قرار دارد که هیچ‌کس نمی‌بیند.

مدیر پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: واقعا از آقای زنوزی انتظار نمی‌رفت، چنین حرف‌هایی بزند در حالی که مالک تراکتورسازی است. رقبای پرسپولیس به قدری حواس‌شان به پرسپولیس است که از کار خودشان غافل هستند.

این تیم‌ها اگر بازی‌های خودشان را می‌بردند، کسی با آنها کاری نداشت. من به عنوان فردی که سال‌ها در بطن فوتبال و لیگ بوده‌ام، توصیه می‌کنم آقای زنوزی به جای پرداختن به پرسپولیس، پاسخگوی خواسته‌ها و سوالات هواداران و تماشاگران تیم تراکتورسازی باشد. دلیل ناکامی آنها، از یک طرف قدرت پرسپولیس و از سوی دیگر بی‌ثباتی تیم خودشان است. چنین پول و حمایتی که تراکتورسازی دارد را پرسپولیس در خواب هم نمی‌بیند ولی تا زمانی که حساب شده و با برنامه نباشد، فایده ندارد. مثلا نباید یک مربی بیاورند که فقط اسم و ادعا دارد ولی همین که تقی به توقی خورد، می‌گذارد و می‌رود یا کنارش می‌گذارند.

او در پایان گفت: من اعتقاد دارم به شدت باید از حرف‌هایی که باعث کینه بین هواداران و تماشاگران فوتبال می‌شود پرهیز کرد. تماشاگران که از فوتبال چیزی به دست نمی‌آورند. هر چه هست همین شور و هیجان و لذت از فوتبال است و با چنین حرف‌هایی اینها را نباید از آن‌ها گرفت.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *