راه‌اندازی سامانه ۴۰۳۰ یکی از اقدامات بسیج جامعه پزشکی برای پیشگیری از شیوع کروناست

10:23 - 26 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۶۳۷۰
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی با بیان اینکه راه‌اندازی سامانه ۴۰۳۰ یکی از اقدامات پیشگیرانه شیوع ویروس کرونا توسط بسیج جامعه پزشکی است، گفت: این سامانه با همکاری ۲۰ هزار نفر از کادر درمانی و پزشکی سراسر کشور ایجاد شده است.

راه‌اندازی سامانه ۴۰۳۰ یکی از اقدامات پیشگیرانه شیوع ویروس کرونا توسط بسیج جامعه پزشکی استابراهیم متولیان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی ، با بیان اینکه راه‌اندازی سامانه ۴۰۳۰ یکی از اقدامات پیشگیرانه شیوع ویروس کرونا توسط بسیج جامعه پزشکی است گفت: این سامانه با همکاری ۲۰ هزار نفر از کادر درمانی و پزشکی سراسر کشور ایجاد شده است.

وی افزود: متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل عدم اطلاعات کافی در خصوص ویروس کرونا به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی مراجعه می‌کنند و همین امر باعث انتشار و انتقال این ویروس از فردی به فرد دیگر می‌شود درحالی‌که آنها می‌توانند با بهره‌گیری از سامانه ۴۰۳۰ از اطلاعات متخصصین استفاده کنند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی در پایان گفت: افراد جامعه باید از خروج غیرضروری خود از منزل پرهیز کنند، زیرا این ویروس به تجمع حساس است و موجب انتشار و سرایت سریع آن در جامعه می‌شوند. ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *