مردم با خانه نشینی زنجیره شیوع ویروس کرونا در کشور را قطع کنند

9:21 - 26 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۶۳۴۷
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
عضو فراکسیون نمیندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت:یکی از توصیه‌های اصلی و مهم برای مقابله با کرونا خانه نشینی مردم است و تنها از این طریق است که می‌توان از شیوع این بیماری جلوگیری کرد.
مردم با خانه نشینی زنجیره شیوع ویروس کرونا در کشور را قطع کنندمحمدرضا رضایی‌کوچی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه سیاسی ، با اشاره به ضرورت توجه مردم به توصیه‌های بهداشتی گفت: در شرایط فعلی مردم باید به توصیه‌های مسئولین گوش داده و ویروس کرونا را جدی بگیرند.
 
 وی افزود: یکی از توصیه‌های اصلی و مهم برای مقابله با کرونا خانه نشینی مردم است و تنها از این طریق است که می‌توان از شیوع این بیماری جلوگیری کرد.
 
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: همچنین ضرورت دارد مردم در ایام عید نوروز از تردد غیر ضرور پرهیز کرده تا از این طریق زنجیره این بیماری به طور کلی در کشور قطع شود. بهتر است مردم در  تعطیلات نوروز  اقدامات پیشگیرانه و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را در اولویت قرار دهند.

رضایی‌کوچی تاکید کرد: همه باید این ویروس را جدی بگیرند در غیر این صورت آمار تلفات این بیماری بسیار بالاتر خواهد رفت. همچنین ضرورت دارد همه دستگاه‌ها در مقابله با کرونا پا به میدان گذاشته تا از همه ظرفیت‌های کشور برای جلوگیری از شیوع این بیماری استفاده شود.
 
بیشتر بخوانید:


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *