عید امسال در خانه‌هایمان بمانیم/نکات بهداشتی درباره کرونا را جدی بگیریم

7:00 - 26 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۶۳۰۸
بازیگر نمایش «هایلایت» گفت: من با توجه به سن و سالم از همان روز اول شیوع کرونا در خانه مانده ام، شاید خیلی سخت باشد و خود من هم خسته شده ام اما در شرایط فعلی تنها کاری که از ما بر می آِید این است که در خانه هایمان بمانیم.

عید امسال در خانه‌هایمان بمانیم/نکات بهداشتی درباره کرونا را جدی بگیریمصدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی ، پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر هیچ کاری ندارم و در خانه مشغول استراحتم، البته کارهایی بود اما اکثریت آنها تعطیل شدند و به همین دلیل من هم بیکارم.

بازیگر نمایش «هایلایت» پیرامون حضورش در عرصه رادیو اذعان کرد: خوشبختانه در ایامی که از سینما و یا تلویزیون پیشنهادی نداشته باشم، رادیو همواره برایم کار بوده و هست، البته بعد از شیوع بیماری کرونا میزان تولیدات کاهش پیدا کرده است. 

وی درباره پیشگیری در برابر بیماری کرونا اذعان کرد: من با توجه به سن و سالم از همان روز اول شیوع کرونا در خانه مانده ام، شاید خیلی سخت باشد و خود من هم خسته شده ام اما در شرایط فعلی تنها کاری که از ما بر می آِید این است که در خانه هایمان بمانیم. 

این بازیگر پیشکسوت سینما در همین راستا تاکید کرد: در شرایط شیوع کرونا مهمترین اتفاق به نظر من این است که مردم آرامش خود را حفظ کنند، بالاخره این بیماری از کشور خارج می شود پس نباید به خود استرس وارد کنند زیرا مشکلات روحی شاید گاهی خطرناک تر باشد. 

وی رعایت اضول بهداشتی را مهم خواند و ادامه داد: رعایت بهداشت آن هم برای سنین بالا ضروری است، البته تمامی مردم باید بهداشت را رعایت کنند، هر روزه از تلویزیون نکاتی اعلام می شود، بهتر است این نکات را جدی بگیریم تا از گسترش بیماری جلوگیری کنیم. 

کیانفر با اشاره به نزدیک شدن به نوروز خاطرنشان کرد: آنچه مسلم است اینکه ما دوست داریم در نوروز به دیدن عزیزانمان برویم اما در شرایط فعلی اگر عزیزانمان را دوست داریم بهتر از از دور عید دیدنی کنیم و به خانه یکدیگر نرویم. ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *