مرحله دوم انتخابات مجلس یازدهم، چه زمان و در کدام حوزه‌ها برگزار می‌شود؟

11:27 - 25 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۶۰۴۸
با توجه به شرایط کشور در مقابله با ویروس کرونا، طبق اعلام عباسعلی کدخدایی سخنگو و عضو حقوقدان شورای نگهبان، مرحله دوم انتخابات مجلس یازدهم در تاریخ ۲۱ شهریور ۹۹ برگزار خواهد شد.

//////////گروه سیاسی ؛ انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که روز جمعه دوم اسفند در ۲۰۹ حوزه انتخابیه در سراسر میهن اسلامی‌مان برگزار شد، در ۱۱ حوزه انتخابیه به دور دوم کشیده شد.

 لنجان، بیجار، دهلران، سمیرم، کرج، اسلام‌آباد غرب، کردکوی، کرمانشاه، اهواز، میانه و زنجان حوزه‌های انتخابیه‌ای هستند که انتخابات در آنها به دور دوم کشیده شده است.

پیش‌تر قرار بود، مرحله دوم انتخابات در حوزه‌های انتخابیه فوق‌الذکر در روز ۲۹ فروردین ۹۹ برگزار شود؛ اما با توجه به شرایط کشور در مقابله با ویروس کرونا، طبق اعلام عباسعلی کدخدایی سخنگو و عضو حقوقدان شورای نگهبان، مرحله دوم انتخابات مجلس یازدهم در تاریخ ۲۱ شهریور ۹۹ برگزار خواهد شد.

کدخدایی در همین زمینه تصریح کرد: «با توجه به شرایط کشور در مقابله با ویروس منحوس کرونا وزیر کشور پیشنهاد تغییر زمان برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس را از ۲۹ فروردین به شهریور سال آینده داشت. از دو تاریخ۲۱ و ۲۸ پیشنهاد شده، شورای نگهبان با تاریخ ۲۱ شهریور برای برگزاری مرحله دوم انتخابات موافقت نمود».


برچسب ها: انتخابات کدخدایی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *