اعلام آرای جدید کمیته انضباطی/ شجاع در آستانه محرومیت؛ تراکتوری‌ها جریمه شدند

10:57 - 25 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۶۰۳۷
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
رای انضباطی دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتور اعلام و در آن علاوه بر محکومیت این دو باشگاه، خانزاده، الهامی و خلیل‌زاده هم محکوم شدند.

به گزارش گروه ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در خصوص اتفاقات بازی فی‌مابین دو تیم پرسپولیس تهران و تراکتور تبریز از هفته ۱۷ لیگ برتر پس از دعوت این کمیته از متخلفین این دو تیم در جلسه جداگانه و پس از بررسی و استماع دفاعیات طرفین، اعضاء این کمیته با اتفاق آراء نسبت به افراد متخلف بدین شرح رأی خویش را صادر کرد:

۱- در مورد عمل اشکان دژاگه با بررسی و بازبینی فیلم‌های موجود تعداد فحاشی‌های طرفداران باشگاه پرسپولیس به او و نظر به دفاعیات و فقدان سابقه از سوی مشارالیه وفق ماده ۹۵ رأی برائت اشکان دژاگه را صادر و اعلام می‌دارد.

۲- در مورد تخلفات صورت گرفته از سوی محمد رضا خانزاده، بازیکن تیم تراکتور و نظر به بازبینی فیلم مسابقه و گزارش مقامات رسمی و دفاعیات او در جلسه رسیدگی تخلف صورت گرفته مصداق بند ج ماده ۵۴ مقررات انضباطی بوده و با اعمال ماده ۹۳ همین مقررات به لحاظ فقد سابقه با تبدیل محرومیت، ایشان به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می‌شود.

۳- در مورد تخلف صورت گرفته از سوی ساکت الهامی و پس از بررسی فیلم مسابقه و گزارش مقامات رسمی مسابقه و دفاعیات او در جلسه رسیدگی تخلف صورت گرفته از سوی مشارالیه را مصداق بند ۳ ماده ۸۹ مقررات انضباطی دانسته و با عنایت به فقد سابقه و با اعمال ماده ۹۳ همین مقررات با تبدیل محرومیت، ساکت الهامی به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

۴- در مورد تخلفات صورت گرفته از سوی شجاع خلیل زاده بازیکن تیم پرسپولیس و نظر به بازبینی فیلم مسابقه، گزارش مقامات رسمی و دفاعیات او در جلسه رسیدگی تخلف صورت گرفته از سوی مشارالیه مصداق بند ج ماده ۵۴ مقررات انضباطی دانسته و شجاع خلیل‌زاده را ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می‌شود. قابل ذکر است که چنانچه این رأی قطعی گردد یک جلسه محرومیت تعلیقی مشارالیه در هفته چهارم لیگ نیز در اولین بازی رسمی لیگ برتر اعمال خواهد شد.

۵- در مورد تخلفات تماشاگران منتسب به باشگاه پرسپولیس و پس از بازبینی فیلم‌ها و عکس‌ها و بررسی گزارش مقامات رسمی مسابقه، تخلفات تماشاگران پرسپولیس محرز بوده و وفق مواد ۸۵ و ۸۶ مقررات انضباطی باشگاه پرسپولیس را به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگر به‌عنوان میزبان در مسابقه لیگ برتر و در بازی با تراکتور محکوم می‌نماید.

۶- در مورد تخلفات تماشاگران منتسب با باشگاه تراکتور، پس از بازبینی فیلم‌ها و عکس‌ها و بررسی گزارش مقامات رسمی مسابقه، تخلف تماشاگران منتسب محرز بوده و وفق مواد ۸۵ و ۸۶ مقررات انضباطی باشگاه تراکتور را به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگران بعنوان میزبان و در مسابقه لیگ برتر در بازی با پرسپولیس محکوم می‌نماید. این رأی به غیر از بند ۱ و ۳ در باقی بند‌ها در مهلت یک هفته پس از ابلاغ قابل تجدیدنظر در مرجع استیناف است.


برچسب ها: پرسپولیس تراکتور

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *