آذرنیا: تعطیلات لیگ به نفع ماشین‌سازی شد

10:56 - 26 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۶۰۳۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرپرست باشگاه ماشین‌سازی تبریز گفت: تعطیلات لیگ به نفع ماشین‌سازی شد و این وقفه به ما کمک می‌کند تا تیم را ترمیم کنیم.

حسن آذرنیا در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در ارتباط با وضعیت فعلی باشگاه ماشین‌سازی تبریز پس از تعطیلات لیگ برتر برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، اظهار داشت: تعطیلات لیگ به نفع ماشین‌سازی شد، چون ما در ۶ بازی اخیر خودمان به پیروزی نرسیده بودیم و این وقفه به ما کمک می‌کند تا تیم را ترمیم کنیم.

وی در ادامه در خصوص تعطیلی تمرینات ماشین‌سازی، افزود: هرچند این زمان فرصت خوبی برای بازسازی تیم ما است که بتوانیم تمرین کنیم، اما از طرف دیگر فعلا تمرینات ما تعطیل است. پیش از این قرار بود تمرینات تا ۲۷ اسفندماه ادامه داشته باشد و بعد دوباره از ۵ فروردین‌ماه شروع شود. با توجه به شیوع ویروس کرونا، جلسات تمرینی را زودتر از موعد مقرر لغو کردیم و باید ببینیم وضعیت در ۵ فروردین‌ماه چگونه است؛ هنوز نمی‌دانیم که در آن تاریخ می‌توانیم تمرینات را از سر بگیریم یا نه.

سرپرست باشگاه ماشین‌سازی تبریز پیرامون ادامه کار احد شیخ‌لاری به عنوان سرمربی تیم، گفت: مالکیت و هیئت مدیره باشگاه ماشین‌سازی از شیخ‌لاری حمایت کامل می‌کنند. همه امیدواریم که تیم با این مربی قدیمی و بومی نتیجه بگیرد.

آذرنیا در پایان در مورد شرایط مالی باشگاه ماشین‌سازی، خاطرنشان کرد: باشگاه در وضعیت خوبی است و بخشی از مطالبات کادرفنی و بازیکنان هم پرداخت شد تا آنها شب عید دچار مشکلات مالی نباشند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *