علی‌قارداشی: در سال ۹۸ اتفاقات خیلی خوبی برای تنیس روی میز ایران رخ داد

10:36 - 25 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۶۰۲۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
رئیس فدراسیون تنیس روی میز در خصوص اتفاقاتی که برای این رشته در سال ۹۸ رخ داد به صحبت پرداخت.

مهرداد علی‌قارداشی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در خصوص اینکه مسابقات تنیس روی میز انتخابی المپیک چه زمانی برگزار می‌شود، اظهار داشت: هنوز تاریخ جدیدی برای برگزاری رقابت‌های کسب سهمیه اعلام نشده، اما قرار است فردا (دوشنبه) جلسه‌ای برگزار و در این خصوص تصمیم‌گیری شود.

وی در مورد اینکه آیا تعویق مسابقات کسب سهمیه المپیک به سود ملی‌پوشان تنیس روی میز ایران بود یا خیر، گفت: تعویق مسابقات انتخابی المپیک به سود بچه‌های ما بود، چون اردوی آنها برگزار نشده بود و در خانه تمرین می‌کردند.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز در خصوص اینکه سال ۹۸ برای تنیس روی میز ایران چگونه بود، تصریح کرد: در سال ۹۸ اتفاقات خیلی خوبی برای تنیس روی میز ایران رخ داد. نوید شمس ۲ مدال طلای نوجوانان جهان را کسب کرد و احمدیان در رنکینگ جهانی در جایگاه دوم رده جوانان و هدایی در رده امید‌ها در جایگاه اول دنیا قرار گرفت.  قضاوت سیمین رضایی نیز در المپیک توکیو قطعی شد.
 
علی‌قارداشی درباره اینکه آیا عدم شرکت برخی از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون در جلسات واقعیت دارد، خاطرنشان کرد: همه اعضای هیئت رئیسه در جلسات شرکت می‌کنند؛ البته پیش آمده که غیبت هم داشته باشند که این موضوع هم طبیعی است چون به هر حال امکان دارد برای هر کسی مشکلی پیش بیاید اما اینگونه نبوده که این غیبت‌ها مداوم بوده باشد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *