آیا لباس‌های زمستانی را جمع کنیم؟

0:00 - 26 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۵۹۸۳
نقشینه در پاسخ به این سوال که آیا لباس‌های زمستانی را جمع کنیم؛ گفت: نه برای این کار زود است.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه ، شهرنشینی و زندگی آپارتمانی باعث شده بسیاری از مردم جای کافی برای نگهداری از تمام لباس‌های خود را در کمد‌ها نداشته باشند؛ بنابراین بسیاری از ما، با تمام شدن فصل سرما، لباس‌های زمستانی را در چمدان‌ها یا انباری‌ها جمع می‌کنیم و برای لباس‌های تابستانی جا باز می‌کنیم.

با شیوع ویروس کرونا در روز‌های پایانی سال، بسیاری از شهروندان بعد از خانه نشینی، به فکر خانه تکانی افتاده اند و در همین حین ممکن است به جمع آوری لباس‌های زمستانی هم فکر کرده باشند.

امین حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه در پاسخ به این سوال که آیا زمان جمع کردن لباس‌های زمستانی فرا رسیده؛ گفت: در بسیاری از نقاط کشور مانند مرز‌های غربی و استان‌های شمالی کشور افت دما خواهیم داشت.

وی افزود: به عنوان مثال استان گیلان از سه شنبه ده درجه سردتر می‌شود.

نقشینه اظهار کرد: همچنین مشهد در روز‌های اخیر، بارانی و خنک خواهد بود.

این کارشناس سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی پایتخت ادامه داد: تهران چهارشنبه و پنجشنبه خنک‌تر و بارانی می‌شود. همچنین تا روز سوم عید، دمای تهران کاهشی و بارانی است؛ بنابراین هوا سردتر می‌شود.

وی توصیه کرد: از آنجایی که در برخی نقاط کشور، شاهد افت دما خواهیم بود؛ توصیه می‌کنیم فعلا لباس‌های زمستانی را جمع نکنید.


برچسب ها: هواشناسی بارندگی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *