تاکید لاریجانی بر اولویت رفع نیازمندی‌های کادر درمانی

8:47 - 25 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۵۹۷۴
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
رئیس مجلس در تماس تلفنی با معاون بیمارستان کامکار و روسای بیمارستان‌های نکویی، شهیدبهشتی، شهدا، کودکان، علی بن ابی طالب (ع) و امام رضا (ع) قم از وضعیت آمادگی این بیمارستان‌ها در مقابله با کرونا و روند درمان مبتلایان به این بیماری اطلاع یافت.
تاکید لاریجانی بر اولویت رفع نیازمندی‌های کادر درمانیبه گزارش گروه سیاسی ، علی لاریجانی، در تماس تلفنی با معاون بیمارستان کامکار و روسای بیمارستان‌های نکویی، شهیدبهشتی، شهدا، کودکان، علی بن ابی طالب (ع) و امام رضا (ع) قم از وضعیت آمادگی این بیمارستان‌ها در مقابله با کرونا و روند درمان مبتلایان به این بیماری اطلاع یافت و از خدمات صادقانه پزشکان و پرستاران تشکر و قدردانی کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین در جریان این گفتگو‌ها میزان تجهیزات پزشکی، نیازمندی‌های کادر درمان و امکانات حفاظت فردی پزشکان‌و پرستاران بیمارستان‌های قم را مورد بررسی قرار داد و از نحوه خدمت رسانی به بیماران بستری اطلاع حاصل کرد.

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی همچنین از خدماتی که طی هفته‌های گذشته توسط کادر درمان به مبتلایان این بیماری ارائه شده، قدردانی کرد و توصیه‌های لازم را در خصوص پذیرش، رسیدگی‌های ویژه و آگاهی بخشی به همراهان بیماران به مسئولان و روسای مراکز درمانی قم یادآور گردید.

در این گفتگو‌ها آقایان دکتر نصرآبادی، شفیعی، فروغی، دامن پاک اسحاق حسینی، رضایی و اسماعیلی، به ترتیب معاون بیمارستان کامکار و روسای بیمارستان‌های نکویی، شهیدبهشتی، شهدا، کودکان، علی بن ابی طالب (ع) و امام رضا (ع) قم گزارش‌های جداگانه‌ای از وضعیت تجهیزات و آمادگی پرسنل درمانی در مقابله با بیماری کرونا به رییس مجلس شورای اسلامی ارائه کردند.
 
بیشتر بخوانید:


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *