اسامی شهر‌های جدید مجاز به ثبت نام برای گروه چهارم اعلام شد

13:13 - 24 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۵۷۳۵
دسته بندی: اقتصاد ، انرژی
معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اسامی شهر‌های جدید مجاز به ثبت نام برای گروه چهارم را اعلام کرد.

به گزارش گروه اقتصاد به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، معاونت مسکن و ساختمان ضمن اعلام آغاز ثبت‌نام گروه چهارم مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن از ساعت ۱۰ صبح امروز ۲۴ اسفندماه در استان‌های آذربایجان شرقی، تهران، قم و جنوب سیستان و بلوچستان از فرصت دو روزه ثبت نام برای متقاضیان و امکان ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی به نشانی tem.mrud.ir و سامانه پیامکی با وارد کردن کدملی به سرشماره ۳۰۰۰۷۳۶۴۰ خبر داد.

بر اساس اعلام معاونت مسکن و ساختمان شهر‌های مجاز به ثبت‌نام در شهر‌های جدید برای استان‌های گروه چهارم مرحله دوم نیز این چنین اعلام شده است.

در استان تهران، در شهر‌های جدید پرند، هشتگرد در استان البرز، ایوانکی ثبت‌نام انجام می‌شود که در شهر پرند، شهر جدید پرند، شهر تهران و شهر‌های شهرستان‌های رباط کریم، اسلامشهر، شهریار، بهارستان، قدس، ملارد و ری و در هشتگرد، شهر جدید هشتگرد و شهر تهران ملاک عمل است. همچنین برای ایوانکی متقاضیان استان تهران شاکن در شهر تهران، شهر‌های شهرستان پاکدشت، ورامین، پیشوا، قرچک و ری می‌توانند ثبت‌نام کنند.

در استان سمنان نیز ثبت نام در شهر جدید ایوانکی فراهم شده است و متقاضیان ثبت‌نام دراستان سمنان می‌توانند در شهر جدید ایوانکی و شهر‌های شهرستان سمنان و گرمسار ثبت‌نام کنند.

در استان آذربایجان شرقی در شهر سند امکان ثبت‌نام در شهر جدید فراهم شده است و متقاضیانی که ساکن در شهر جدید سهند و شهرستان تبریز، اسکو، آذرشهر و شبستر هستند مجاز به ثبت‌نام هستند.

همچنین در استان قم نیز ثبت نام در شهر جدید امیرکبیر در استان مرکزی فراهم شده و متقاضیان ساکن شهر قم می‌توانند در شهر جدید امیرکبیر ثبت‌نام کنند.

در استان سیستان و بلوچستان نیز ثبت نام در شهر جدید تیس فراهم شده است و متقاضیان ساکن در شهر جدید تیس و شهر‌های شهرستان‌های چابهار، کنارک، نیک شهر، و قصر قند مجاز به ثبت نام هستند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *