ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن تهران آغاز شد

10:15 - 24 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۵۶۵۰
دسته بندی: اقتصاد ، انرژی
ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در تهران و چند استان دیگر آغاز شد و تا ساعت ۲۴ یکشنبه ۲۵ اسفند ماه ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد ، ثبت نام متقاضیان مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن از امروز شنبه ۲۴ اسفند در چند استان از جمله تهران آغاز شد.

دذ این مرحله متقاضیان در تهران و استان‌های آذربایجان شرقی، سمنان، قم و جنوب سیستان و بلوچستان از ۱۰ساعت صبح تا ساعت ۲۴ یکشنبه ۲۵ اسفند فرصت دارند ثبت‌نام را تکمیل کنند.

به گفته محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ثبت نام تهران برای شهر‌های پرند، پردیس، هشتگرد و ایوانکی انجام می‌شود.

در مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن با توجه به شیوع ویروس کرونا و به دلیل ضرورت حفظ بهداشت عمومی و رعایت نکات بهداشتی و جلوگیری از تجمعات، ثبت‌نام با تغییراتی همراه شده است به طوریکه تمام افراد بدون محدودیت می‌توانند ثبت نام خود را طی زمان اعلام شده در منازل با سیستم شخصی، تلفن همراه یا تبلت انجام دهند.

برخلاف مرحله پیشین که بعد از تکمیل ظرفیت سایت بسته می‌شد، در این مرحله تمامی متقاضیان مسکن با داشتن شروط تأهل، عدم استفاده از تسهیلات ساخت یا خرید مسکن، عدم مالکیت زمین و واحد مسکونی و همچنین سبز بودن فرم «ج» می‌توانند در سامانه ثبت‌نام کنند، اما از آنجایی که ظرفیت مشخصی وجود دارد و این احتمال هست که تعداد ثبت‌نامی‌ها بیش از اندازه ظرفیت مجاز باشد، نتایج از طریق قرعه‌کشی اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است که متقاضیان علاوه بر مراجعه به به سامانه طرح اقدام ملی مسکن به نشانی tem.mrud.i می‌توانند از طریق ارسال کد ملی به شماره پیامک ۳۰۰۰۷۳۶۴۰ اقدام به ثبت نام کنند.

بر اساس آخرین آمار تاکنون ۲۴۴ هزار و ۶۷۰ نفر از طریق سامانه به نشانی tem.mrud.ir و ۵۶ هزار نفر از طریق پیامک در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *