ایزدپناه: همه بازیکنان تیم شاهین در سلامت کامل هستند/ فعلاً تمرینات تعطیل است

20:27 - 22 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۵۳۴۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مدیر تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: زمان آغاز رقابت‌ها دقیقا مشخص نیست و ما هم تمرینات تیم را فعلا تعطیل اعلام کردیم.

به گزارش گروه ورزشی و به نقل از روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، خداکرم ایزدپناه در گفت‌وگویی در خصوص شرایط فعلی تیم اظهار داشت: متاسفانه شیوع بیماری ویروسی کرونا وضعیت و شرایط تیم‌ها را به هم ریخته و از دیدگاه ورزشی آنچه برای ما در این مقطع ما اهمیت دارد سلامتی کادرفنی، بازیکنان و همه عوامل است که مخاطره برای هر فرد می‌تواند خانواده و جامعه پیرامون آن شخص را با مشکلاتی مواجه کند.

وی در خصوص تست پزشکی انجام شده از اعضای تیم شاهین، تصریح کرد: با تلاش و پیگیری‌های کادر پزشکی، تست و آزمایشات مختلفی در دو روز گذشته انجام شد تا از سلامت مجموعه اطمینان حاصل شود و به همه عوامل تاکید شد که از جابجایی و مسافرت خودداری کنند. ضمن تشکر از زحمات کادر پزشکی، با توجه به نتایج آزمایشات اعلام شده و به فضل پروردگار خوشبختانه کادرفنی، بازیکنان و عوامل در سلامتی کامل هستند.

مدیر تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در مورد چگونگی و زمان آغاز تمرینات خاطرنشان کرد: همانگونه که اعلام شده زمان آغاز رقابت‌ها دقیقا مشخص نیست و با توجه اطلاعیه شماره ۶ ستاد مقابله با بیماری کرونا، تمرینات تیم را فعلا تعطیل اعلام کردیم. منتظریم تا با کاهش شیوع کرونا و دستورالعمل‌های جدید برنامه‌ای برای تمرینات داشته باشیم. امیدوارم مردم هم با رعایت اصول بهداشتی و حضور در منزل به کنترل و ریشه‌کن شدن این بیماری کمک کنند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *