خسروی‌وفا: سیامند یک پدیده و نعمت الهی بود

0:02 - 23 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۵۰۹۷
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
رئیس کمیته ملی پارالمپیک گفت: سیامند رحمان تکرارشدنی نیست، زیرا او یک پدیده و نعمت الهی بود.

محمود خسروی‌وفا در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در خصوص انتخابات فدراسیون جانبازان و معلولین اظهار داشت: خیلی خوشحالم انتخابات برگزار شد چون بلاتکلیفی پیش از پارالمپیک شرایط خوبی را برای این فدراسیون ایجاد نکرده بود. البته نگرانی‌هایی نسبت به بیماری کرونا داشتیم اما با توجه به شرایط بهداشتی و تمهیدات در نظر گرفته شده از طرف مسئولان، انتخابات برگزار شد.

وی درباره برنامه‌های کمیته ملی پارالمپیک برای حضوری قدرتمندانه در توکیو 2020 گفت: ان‌شاءالله با توجه به جمع‌بندی نهایی در ماه‌های فروردرین و اردیبهشت اعلام خواهیم کرد که با چه شرایطی در پارالمپیک شرکت می‌کنیم. فعلأ هر گونه اظهار نظر زود است، زیرا چند مسابقه به دلیل ویروس کرونا به تعویق افتاده است.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک در خصوص درگذشت سیامند رحمان تصریح کرد: به نظرم ظهور یک ورزشکار دیگر مثل سیامند رحمان تکرارشدنی نیست، زیرا او یک پدیده و نعمت الهی بود. هر چند که خیلی زود از پیش ما رفت. این ضایعه فراموش نشدنی را به جامعه ورزش و همچنین خانواده او تسلیت می‌گویم. هیچگاه به خودمان اجازه نخواهیم داد کسی را جایگزین سیامند کنیم و باید به عنوان یک الگو در ورزش باقی بماند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *