رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

کرونا چه زمانی به پایان می‌رسد؟

11:25 - 21 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۴۸۸۱
مسئول بیماری‌های واگیر مرکز بهداشت اصفهان گفت: مشخص نیست از پیک شیوع کرونا در اصفهان گذشته‌ایم و یا هنوز به آن نرسیده‌ایم و نمی‌توان تخمین‌زد که وضعیت بهتر یا بدتر از این خواهد شد.

کرونا چه زمانی به پایان می‌رسد؟به گزارش گروه فضای مجازی ، وقتی رانندگی می‌کنیم تمام حواسمان به رانندگی است و نگران نیستیم، اما حواسمان به این موضوع است که تصادف نکنیم. برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا هم به همین صورت است؛ یعنی مردم نباید نگران باشند، اما باید حواسشان به رعایت اصول و توصیه‌های بهداشتی برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا باشد.

رضا فدایی، مسئول بیماری‌های واگیر مرکز بهداشت اصفهان درباره پیک شیوع ویروس کرونا توضیحاتی ارائه کرد:

متأسفانه شخصا نمی‌توانم در خصوص اینکه این هفته یا هفته آینده پیک واقعی ابتلا به ویروس کرونا در اصفهان هست یا نیست، هیچ گونه قضاوتی داشته باشم و نمی‌توانم وضعیت شیوع این بیماری را پیش بینی کنم.

مردم باید نسبت به سلامت و بهداشت فردی خود حساس باشند و با برگزار نکردن تجمعات مردمی، خانه نشینی در حد مقدور و خودداری از سفر، از ابتلای خود و اعضای خانواده شان به ویروس کرونا پیشگیری کنند.

واقعا نمی‌توانم تخمین بزنم که چقدر دیگر از اپیدمی ویروس کرونا باقی مانده و وضعیت بهتر و یا بدتر از این خواهد شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *