رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

احتمال بالای موفقیت فیلم «مکان آرام ۲» در گیشه هالیوود

13:10 - 21 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۴۶۲۶
فیلم سینمایی «مکان آرام ۲» به کارگردانی «جان کرازینسکی» اثری در ژانر تریلر و وحشت بعد از اکران موفقیت آمیز نسخه ول این فیلم بار دیگر بر روی پرده نقره‌ای سینما نقش خواهد بست و باید دید این فیلم می‌تواند موفقیت قبلی خود را تکرار کند یا خیر.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی ، فیلم سینمایی «مکان آرام ۲» به کارگردانی «جان کرازینسکی» اثری در ژانر تریلر و وحشت بعد از اکران موفقیت آمیز نسخه ول این فیلم بار دیگر بر روی پرده نقره‌ای سینما نقش خواهد بست و باید دید این فیلم می‌تواند موفقیت قبلی خود را تکرار کند یا خیر.

یک مکان ساکت: بخش ۲ فیلمی رو به اکران در ژانر ترسناک به نویسندگی و کارگردانی جان کرازینسکی و محصول سال ۲۰۲۰ ایالات متحده آمریکا است.

Emily Blunt, Noah Jupe, and Millicent Simmonds in A Quiet Place Part II (2020)

امیلی بلانت، میلیسنت سیموندز، نوآ جوپ، کیلین مورفی و جایمن هانسو ستارگان فیلم هستند. این فیلم دنباله‌ای بر یک مکان ساکت محصول سال ۲۰۱۸ به‌شمار می‌رود. یک مکان ساکت: بخش ۲ قرار است توسط پارامونت پیکچرز در تاریخ ۲۰ مارس ۲۰۲۰، در ایالات متحده به نمایش درآید.

حمله موجودات ماورا‌الطبیعه به یک خانواده وحشت آفرید+عکس/////////////////چهارنشنبه

خانواده ابوت پس از ماجراهای وحشتناک داخل خانه، حالا باید وحشت دنیای بیرون روبرو شوند و در سکوت برای بقا بجنگند. آنان پا به دنیای ناشناخته ها می گذارند و خیلی زود می فهمند موجوداتی که با صوت شکار خود را می یابند، تنها تهدید پیش رویشان نیستند.

امیلی بلانت در نقش اِوِلین آبوت، کیلین مورفی در نقش امِت، میلیسنت سیموندز در نقش ریگن آبوت؛ دختر لی و اولین و خواهر مارکوس، نوآ جوپ در نقش مارکوس آبوت؛ پسر لی و اولین و برادر ریگن، جایمن هانسو، وین دووال، جان کرازینسکی در نقش لی ابوت؛ همسر مرحوم اولین و پدر مارکوس و ریگن در این فیلم به ایفای نقش می پردازند. ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *