بازدید نمایندگان سازمان بهداشت جهانی ازروند درمان بیماران کرونایی

14:00 - 20 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۴۶۱۵
نمایندگان سازمان جهانی بهداشت از کیفیت خدمت رسانی و چگونگی کنترل ویروس کرونا در استراحتگاه‌های بیمارستانی سازمان بسیج جامعه پزشکی بازدید کردند.

به گزارش گروه جامعه ، نمایندگان سازمان جهانی بهداشت صبح امروز به همراه تیمی از کارشناسان خود در ایران، از یکی از استراحتگاه‌های سازمان بسیج جامعه پزشکی بازدید کردند تا اطمینان حاصل کنند روند ارائه خدمات و کنترل این ویروس در بالاترین سطح در حال اجراست.

نماینده سازمان جهانی بهداشت در هنگام بازدید از استراحتگاه بسیج جامعه پزشکی کشور با بیان اینکه ایران به منظور پیشگیری از ویروس کرونا در آمادگی کامل قرار دارد و اطمینان کامل داریم این ویروس کنترل می‌شود، گفت: مهمترین ستون مهار و کنترل بیماری‌های واگیردار به خصوص ویروس کرونا همکاری قوی میان سازمان‌های متولی و مردم است که خوشبختانه چنین چیزی در ایران به وضوح قابل مشاهده است.

نمایندگان WHO ضمن قدردانی از تلاش‌های کادر درمان سازمان بسیج جامعه پزشکی برای کنترل و مهار ویروس کرونا، اذعان کردند: ایران در زمینه مهار انواع بیماری‌ها به ویژه بیماری‌های واگیر از قدرت و توانمندی قابل ملاحظه‌ای برخوردار است و این توانایی را به خوبی در زمان وقوع بحران‌ها و بلایای مختلف نشان داده است.

گفتنی است در جریان این بازدید ابراهیم متولیان، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور، سردار محمدرضا یزدی، فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران و علیرضا زالی رئیس دانشگاه مسئول عملیات و مدیریت بیماری کرونا نیز حضور داشتند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *