رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

رسولی: اردوهای تیم ملی تیراندازی از سال جدید آغاز می‌شود

11:39 - 20 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۴۵۱۲
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
مدیر سازمان تیم‌های ملی تیراندازی گفت: مربیان با توجه به برنامه‌ای که به ورزشکاران داده اند تمرینات آن‌ها را پیگیری می‌کنند تا در سال جدید پذیرای ورزشکاران باشیم.

به گزارش گروه ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی، ناصر رسولی در خصوص ادامه اردو‌های ملی‌پوشان المپیکی اظهار داشت: در جلسه‌ای با حضور مسئولان فدراسیون داشتیم تصمیم بر آن شد که برای حفظ سلامت ورزشکاران تا پایان سال اردو‌های تیم ملی تعطیل شود که این مسئله در سایر رشته‌ها نیز وجود دارد.

وی ادامه داد: اگر شرایطی به وجود آید که بتوانیم اردو‌ها را برگزار کنیم به مربیان اطلاع می‌دهیم و اردو‌ها را آغاز خواهیم کرد.

مدیر سازمان تیم‌های ملی تیراندازی مورد شرایط فعلی ملی‌پوشان المپیکی گفت: مربیان با توجه به برنامه‌ای که به ورزشکاران داده‌اند از راه دور با آنها در تماس هستند و تمرینات آنها از راه دور پیگیری می‌شود تا ورزشکاران تحت نظر مربیان آمادگی لازم برای آغاز اردو‌ها را حفظ کنند. ورزشکاران با در اختیار داشتن سامانه‌های شبیه‌سازی حرفه‌ای، به صورت آنلاین به تمرین، رکوردگیری و حتی رقابت می‌پردازند و نتایج توسط مربیان ارزیابی می‌شود.

رسولی در پایان خاطر نشان کرد: اگر بتوانیم شرایطی را فراهم خواهیم کرد تا زودتر پذیرای ورزشکاران باشیم. درغیر این صورت در سال جدید اردوها آغاز می‌شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *