رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

پشت پرده برکناری قدوسی و استعفای انصاری‌فرد از پرسپولیس

9:47 - 20 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۴۴۳۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
شب گذشته (دوشنبه) مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس از سمت خود برکنار شد و مدیرعامل باشگاه هم استعفا داد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی ، شب گذشته (دوشنبه) حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس از سمت خود برکنار شد. پس از این اتفاق شایعات زیادی در این خصوص مطرح شد. با این حال، بعد از گذشت چند ساعت، محمدحسن انصاری‌فرد از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس استعفا کرد. انصاری‌فرد در گفت‌وگو با برنامه فوتبال برتر استعفای خود را مطرح کرد.

پیگیری‌های خبرنگار میزان در این خصوص نشان می‌دهد همه این اتفاقات پشت پرده‌هایی داشته است. ماجرا از این قرار است که شب گذشته (دوشنبه) در جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس ۲ تن از اعضای این هیئت به انصاری‌فرد اعلام می‌کنند او باید حسین قدوسی را برکنار کند. مدیرعامل پرسولیس در جواب می‌گوید قدوسی خط قرمز من است و او را برکنار نمی‌کنم، از طرفی دلیلی هم برای انجام این کار نمی‌بینم.

در این میان، یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره پرسپولیس با برکناری قدوسی مخالفت می‌کند و می‌گوید نباید الان این موضوع در دستور جلسه باشد. با این حال، دیگر اعضای هیئت مدیره روی برکناری قدوسی پافشاری می‌کنند تا اینکه در نهایت مدیر روابط عمومی پرسپولیس از سمت خود برکنار می‌شود.

با این حال، انصاری‌فرد که به شدت ناراحت شده بود، در جلسه هیئت مدیره هیچ صحبتی از استعفای خود نکرد تا اینکه چند ساعت بعد روی خط برنامه فوتبال برتر شبکه سه آمد. مدیرعامل پرسپولیس در این برنامه اعلام کرد از سمت خود استعفا داده و حتی مدعی شد؛ برکناری قدوسی هم تصمیم وزارت ورزش بوده است. موضوعی که با گذشت یکی، دو ساعت رسما از سوی وزارتخانه تکذیب شد.

گفته می‌شود ۲ تا ۳ عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با توجه به نارضایتی آتیه داده پرداز به عنوان اسپانسر باشگاه از عملکرد روابط عمومی پرسپولیس، خواستار جدایی حسین قدوسی از این باشگاه شده‌اند. گفته می‌شود با توجه به همین موضوع، ناهماهنگی اسپانسر باشگاه با مدیر روابط عمومی و البته عدم رضایت ۳ عضو هیئت مدیره از عملکرد روابط عمومی باشگاه، در نهایت در جلسه دیروز تصمیم بر قطع همکاری با حسین قدوسی می‌شود. موردی که تبعات دیگری از جمله استعفای محمدحسن انصاری‌فرد از مدیرعاملی باشگاه را هم به همراه داشت.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *