امامی: هیچ چیز نمی‌تواند مانع رسیدن من به اهدافم شود

9:41 - 20 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۴۴۲۵
ملی‌پوش کشتی آزاد گفت: همین که کادرفنی ما را به حال خودمان رها نکرده و مدام وضعیت ما را زیر نظر دارد و جویای وضعیت ما است، باعث دلگرمی است.

یونس امامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه ورزشی ، در خصوص آخرین وضعیتش، اظهار داشت: با توجه به تعطیلی اردوها و اماکن ورزشی هیچ راهی جز تمرین کردن در فضای باز ندارم به همین دلیل مکانی خلوت را پیدا کرده‌ام که همراه با چند نفر از دوستانم به آن‌جا می‌روم و تمرینات هوازی را انجام می‌دهم.

وی ادامه داد: در فضای باز تمرینات دوومیدانی و کش را انجام می‌دهم. چند دمبل هم همراه خودم می‌برم و با آنها وزنه می‌زنم و گاهی اوقات هم با دوستانم زیرکتف کار می‌کنم اما بیش از این نمی‌توانم کاری انجام بدهم.

عضو تیم ملی کشتی آزاد تصریح کرد: با مربیان تیم‌ملی در ارتباط هستم و از آنها برنامه‌های تمرینی‌ام را می‌گیرم، اما متاسفانه شرایط به گونه‌ای نیست که بتوانم تمام برنامه‌ها را اجرا کنم. مربیان هم کار بیشتری از دست‌شان برنمی‌آید، اما همین که ما را به حال خودمان رها نکرده‌اند و مدام وضعیت ما را زیر نظر دارند و جویای وضعیت ما هستند، باعث دلگرمی است.

امامی در پایان خاطر نشان کرد: مدتی است که به وزن ۷۴ کیلوگرم صعود کرده‌ام و احتمالا کادرفنی من را به رقابت‌های کسب سهمیه اعزام خواهد کرد، به همین دلیل تمام تمرکزم ابتدا موفقیت در این میدان خواهد بود و پس از آن به کسب بهترین نتیجه در المپیک فکر خواهم کرد. امیدوارم با کسب سهمیه بتوانم نظر کادرفنی را برای حضور در المپیک جلب کنم و به آرزویم که مدال المپیک است، برسم. آنقدر انگیزه دارم که هیچ مانعی را برای رسیدن به اهداف بزرگم به رسمیت نمی‌شناسم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *