احمدی‌صفا و رضایی راهی جدول رپه‌شارژ بوکس گزینشی المپیک شدند

15:28 - 19 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۴۲۵۹
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
دو بوکسور کشورمان با شکست مقابل رقیبان خود راهی جدول رپه‌شارژ شدند.

به گزارش گروه ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون بوکس، مسابقات بوکس گزینشی المپیک از روز سه‌شنبه در شهر «امان» پایتخت اردن آغاز شده است. در این رقابت‌ها، ۱۵۱ بوکسور از ۳۵ کشور قاره‌های آسیا و اقیانوسیه در بخش مردان حضور پیدا کرده‌اند.

امروز (دوشنبه) و در وزن ۵۲ کیلوگرم، امید احمدی‌صفا که پیش از این برابر نماینده عراق به پیروزی رسیده بود برابر زویروف، قهرمان المپیک و جهان از ازبکستان قرار گرفت و علی‌رغم تلاش وافری که از خود نشان داد مقابل این بوکسور صاحب نام شکست خورد.

زویروف که یکی از پرافتخارترین بوکسور‌های آسیا و جهان است در این دیدار کار سختی مقابل بوکسور جنگنده ایران داشت، اما در نهایت این بوکسور ازبکستانی بود که دستش به عنوان فرد پیروز بالا رفت.

امید با این شکست به جدول شانس مجدد رفت و باید روز چهارشنبه با بوکسور استرالیایی برای کسب سهمیه المپیک مبارزه کند.

همچنین در وزن ۶۳ کیلوگرم، اشکان رضایی بوکسور جوان کشورمان که در مرحله قبلی برابر ملی‌پوشی از کره جنوبی به برد دست یافته است با سافیولین ذکار از قزاقستان روی رینگ رفت و در نهایت با رای داوران شکست خورد.

بوکسور ۲۰ ساله ایران در هر سه راند بسیار جنگنده ظاهر شد، اما اسیر تجربه بوکسور قزاقستانی شد و نتوانست پیروز میدان شود.

بدین ترتیب اشکان هم راهی جدول شانس مجدد شد و باید روز چهارشنبه با بوکسور تاجیکستانی که سید ۲ جدول وزن ۶۳ کیلوگرم است، مبارزه کند.

در بازی‌های نوبت عصر هم دانیال شه‌بخش با تیمرژانوف از قزاقستان و شاهین موسوی با کاخرامونوف از ازبکستان پیکار می‌کنند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *