هزار زوج در کارگاه‌های پیشگیری از طلاق شرکت کردند

۲۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸:۲۰
کد خبر: ۶۰۳۷۴۰
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
گشتاسبی گفت: در سال ۹۸، تعداد ۴۱ برنامه در دستور کار معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان بوشهر بوده که از آن جمله می‌توان به برگزاری بیش از ۴۵ کارگاه آموزشی به مدت ۴۷۲۵ نفر ساعت ویژه متقاضیان طلاق اشاره کرد.

عید 10////۱۰۰۰ زوج در کارگاه‌های پیشگیری از طلاق شرکت کرده‌اند/ کاهش آمار ضرب و جرح و توهین نسبت به سال گذشته/ کارگاه ویژه اصلاح و باز اجتماعی نمودن زندانیان برگزار گردیدالماس گشتاسبی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان بوشهر در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی  گفت: در سال ۹۸ تعداد ۴۱ برنامه در دستور کار معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان بوده که از آن جمله می‌توان به برگزاری بیش از ۴۵ کارگاه آموزشی به مدت ۴۷۲۵ نفر ساعت ویژه متقاضیان طلاق اشاره کرد که دارای نتایج اثربخشی نیز بوده است. تقریبا از ابتدای شروع این طرح تاکنون نزدیک به ۱۰۰۰ زوج در کارگاه‌ها شرکت کردند.

وی افزود: عملکرد معاونت در سال ۹۸ منجر به کاهش بیش از ۵ درصدی ضرب و جرح، بیش از ۱۳ درصدی توهین و بیش از ۸ درصدی تهدید در ۱۰ ماهه اول  98 نسبت به سال 97 گردیده است.

بیشتر بخوانید:

معاون اجتماعی دادگستری استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح پیشگیری از خشونت در سال ۹۷ در شهرستان دشتستان به عنوان شهرستان پایلوت و کاهش ۱۰ درصدی جرائم خشن در این شهرستان اضافه کرد: در سال ۹۸ این طرح در شهرستان گناوه اجرا گردید و امیدواریم در سال جاری شاهد کاهش وقوع جرائم خشن در این شهرستان نیز باشیم.

گشتاسبی اضافه کرد: در سال ۹۸ کارگاه ویژه اصلاح و باز اجتماعی کردن زندانیان، ویژه بازاجتماعی نمودن مرتکبین جرائم امنیت اخلاقی، ۲۳ مهارت تربیت فرزند ویژه مدرسان آموزش خانواده، پیشگیری‌های رشد مدار ضمن خدمت فرهنگیان، سبک زندگی ایرانی اسلامی ویژه سربازان، مهارت‌های اجتماعی ویژه مربیان مهد کودک، کارگاه سبک زندگی ویژه معتادان بهبود یافته که در مجموع بیش از ۱۰۰۰۰ نفر ساعت آموزش انجام گردیده است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *